Zavrieť

Porady

CHOBOT a iní machri poraďte prosím !

otravuje mi zivot pri nete vyskakovacie okno, ktore pripajam v prilohe. Pôvodne som používala Orange world cez mobil mala som aninstalovany orangenet. Teraz idem cez modem ineho operatora. Najprv mi stale vyskakovalo okno na pripojenie na orangenet, preto som ho odstranila a teraz mi vyskakuje take ako je v prilohe. vyskakuje mi neustale a ja ho musim odklikavat lebo mi v tu ranu stoji internet. Neviem nikde v sietovych pripojeniach najs nieco o tom aby mi to stale ponukalo rep. neponukalo ale priznam sa ze tomu teda velmi nerozumiem, preto potrebujem cudzi rozum. Dik:
Naposledy upravil Tanče : 08.11.07 at 22:07 Dôvod: omyl
Usporiadat
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok
Dúfam, že to nie je pozdrav na rozlúčku. Do témy som sa nezapájala, lebo som Ti nevedela pomôcť, ale mnohí by boli ak by si na Poradu zanevrela.
Ako som uz v mojom poslednom "vyznani" napisala, povodne som fakt chut nemala. Ale prispevok andrej rv a ostatni suhlasiaci (dufam ze toto nie je proti etikete) ma znova nakopli. Videla som to totiz tak, ze keby som sa aj s niecim ozvala, tak budem zatratena, tak ako ma niektori v tom mojom povodnom probleme zatratili. A tak som si uvedomila ze jedna ovca nerobi cele stado a ze zivot je krasny a vzdy po burke vyjde slniecko... a ja sa teda tesim na dalsie debaty.
0 0
chlap chlap

chlap je offline (nepripojený) chlap

riadim firmu, ktorá prenajíma priestory ...viac
Tanče Pozri príspevok
...... A tak som si uvedomila ze jedna ovca nerobi cele stado a ze zivot je krasny a vzdy po burke vyjde slniecko... a ja sa teda tesim na dalsie debaty.
Teším sa s tebou ....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Tanče Pozri príspevok
Ako som uz v mojom poslednom "vyznani" napisala, povodne som fakt chut nemala. Ale prispevok andrej rv a ostatni suhlasiaci (dufam ze toto nie je proti etikete) ma znova nakopli. Videla som to totiz tak, ze keby som sa aj s niecim ozvala, tak budem zatratena, tak ako ma niektori v tom mojom povodnom probleme zatratili. A tak som si uvedomila ze jedna ovca nerobi cele stado a ze zivot je krasny a vzdy po burke vyjde slniecko... a ja sa teda tesim na dalsie debaty.
Nemusíš sa obávať žiadneho zatratenia. Po každej búrke výjde zas slniečko... a ani kaša sa nikdy neje taká horúca. Vitaj na porade. Diskusia medzi ľuďmi je predsa to čo sem na toto fórum jednoducho patrí. Krásne ránko a pohodový dníček.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Tanče Pozri príspevok
PRIZNAM sa, ze uz som vobec nemala chut sa zapajat do tejto debaty lebo ...
Ale som rada ze som to predsa nevydrzala a nakukla sem a zistila ze tu funguju chapavi ludia. Skutocne mala som problem z ktoreho som bola totlt vytocena pri neustalom odklikavani tej hlasky a v tej mojej zufalosti som ani neviem ako sa dostala na Poradu. Zeby osud? Aby mali jasno aj ti podozrievavejsi, naozaj nejake spekulacie a provokacie s vasimi reakciami som nemala v umysle. Aj to bol mozno osud ze mi do cesty prisiel manik, ktory bol ochotny sa mi na to pozriet a to ON mi to vynural na tom fore na Mozille. Mna by to nenapadlo. Som uzivatel nie internetovy macher. Ale mozno aj takato inoformacia pomoze dalsim "hladacom" riesenia problemu. To ze to od sameho zaciatku vypalilo koli mojej neskusenosti tak ako to vyzeralo, som sa niekolkokrat ospravedlnila. Uprimne. A mozno je to aj dobre, lebo ma to velmi poucilo. Plati to skvele zlate pravidlo (mozno by stalo za to ho vsunut do nejakych inych zasad tohto fora) ze VSETKO ZLE JE AJ NA NIECO DOBRE. Takze zaroven dakujem ze mam nove vedomosti ako sa chovat pretoze ste ma v tom usmernovali aj vy. Ci uz prijemnou formou alebo neprijemnou... dolezity je vysledok. A VERIM tomu ze aj takato debata MIMO TEMY prispeje k dalsiemu vyvoju fungovania tohto fora, lebo ste skutocne skveli. A mozno este jeden trufaly navrh administratorom, vytiahnut nejakym sposobom priebeh tejto debaty pod samostatnu poradu a demonstrovat na nom ako sa co ma alebo nema. Ako prakticky priklad. Tot odo mna asi vsjo, verte ze je mi na dusi krasnejsie. Staly usmev a vzdy pozitivne myslenie prajem vsekym p o r a d a k o m.
Som rada, že som klikla, a že si na Porade. Dovoľ mi preto jedno vysvetlenie. Prednedávnom jeden nick ponúkol ako alternatívu podnikania svoje nahé, ešte k tomu neforemné telo a jeho služby. Ktorí sme tému zachytili, snažili sme sa svojim postojom podobné praktiky eliminovať a k mojej radosti - úspešne / téma bola vymazaná/. Pred pár dňami nás jeden nick poslal do pi..... a tituloval ako ko...... Po upozornení, že sa tu snažíme o slušnosť a vzájomnú úctu sa ospravedlnil. Podľa mňa tiež sme sa snažili o slušnosť na Porade úspešne. A keďže doby, v ktorých sme museli mať na všetko jednoliaty a jednofarebný názor, sú pravdepodobe nenávratne preč/ aspoň v to dúfam/, dovolili sme si ten náš aj v Tvojom prípade vyjadriť . Vôbec nie so zámerom akokoľvek Ťa od Porady odradiť. Tvoje ospravedlnenie som brala ako ústretové pochopenie skutočnosti, že ľudia sme tu rôzni. Tak prepáč moju názorovú odlišnosť, / ktorú nehodlám meniť/ ak sa Ťa osobne dotkla. Ďakujem.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Krásne slová od Danily , múdre ,také aká je ona sama a naozaj pravdivé.
Danila si vzácny človek s názormi, ktoré nemeníš podľa nálady a stojíš si za nimi aj keď niekedy Ti za ne mnohí slovne ublížia .
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Danila Pozri príspevok
. Tvoje ospravedlnenie som brala ako ústretové pochopenie skutočnosti, že ľudia sme tu rôzni. Tak prepáč moju názorovú odlišnosť, / ktorú nehodlám meniť/ ak sa Ťa osobne dotkla. Ďakujem.
Vidim ze povodny problem (ktory uz nastastie nie je) sa previja do uspesnej , tak prispejem este aj ja.
Som rada ze si takto reagovala na moje ospravedlnenia. Je zvycajne u ludi viac ktritizovat, ale ak sa aj niekto dopusti chyby za ktoru sa ospravedlni tak je to vsetko znesitelnejsie a zmiernujucejsie napatie ak je ospravedlnenie prijate. U teba to teda kvitujem.
Teraz som si presla celu tu debatu a prisla som na to, ze ja som sice bola "takmer obvinena" z provokacie ale v tej debate sa vlastne k provokacii dokonca priznal VIP-ak a dalsi VIP-aci sa pridali. Nachytali sme sa na to viaceri.... a ja prva, takze som si to aj pekne zlizla, kym VIP provokater len tichucku udeluje suhlasy... Neviem, mozno to takto staci.
SKutocne nam chyba sebakritika a taka zmierlivost v konani ale aj v mysleni. ... Ale mozno by sa oplatilo otvorit novu temu na tuto temu...
PS: je to tak dobre, ze si tak neoblomna zmenit svoj nazor?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tanče nezapriem v sebe zvedavca - prosím -vysvetli mi Tvoje záujmy v profile. Tuším,že si sa v niektorom príspevku prezentovala ako žena, preto sa pýtam.
Ináč, neskôr môžem príspevok aj vymazať ,ak bude niekomu vadiť, že robím mrník .
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok
Tanče nezapriem v sebe zvedavca - prosím -vysvetli mi Tvoje záujmy v profile. Tuším,že si sa v niektorom príspevku prezentovala ako žena, preto sa pýtam.
Ináč, neskôr môžem príspevok aj vymazať ,ak bude niekomu vadiť, že robím mrník .

pozri si temu domáci miláčikovia .
... teraz sa smejem lebo az pri tvojej otazke ma napadlo, to co asi napadlo teba. ... ale to by asi napadlo kazdeho. Mam to prepisat?
este mi porad (akurat som nad tym spekulovala) ako sa da vymazat prispevoka alebo zmenit...atd. alebo kde tieto veci najdem?

...táto tema sa naozaj stava vseobecnou,
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tanče Pozri príspevok
Vidim ze povodny problem (ktory uz nastastie nie je) sa previja do uspesnej , tak prispejem este aj ja.
Som rada ze si takto reagovala na moje ospravedlnenia. Je zvycajne u ludi viac ktritizovat, ale ak sa aj niekto dopusti chyby za ktoru sa ospravedlni tak je to vsetko znesitelnejsie a zmiernujucejsie napatie ak je ospravedlnenie prijate. U teba to teda kvitujem.
Teraz som si presla celu tu debatu a prisla som na to, ze ja som sice bola "takmer obvinena" z provokacie ale v tej debate sa vlastne k provokacii dokonca priznal VIP-ak a dalsi VIP-aci sa pridali. Nachytali sme sa na to viaceri.... a ja prva, takze som si to aj pekne zlizla, kym VIP provokater len tichucku udeluje suhlasy... Neviem, mozno to takto staci.
SKutocne nam chyba sebakritika a taka zmierlivost v konani ale aj v mysleni. ... Ale mozno by sa oplatilo otvorit novu temu na tuto temu...
PS: je to tak dobre, ze si tak neoblomna zmenit svoj nazor?
Ten provokatér asi som bol ja hneď prvým príspevkom, aj keď zámer bol uplne iný. Nemyslím si, že ste sa nechali nachytať. Ak si prečítaš svoj príspevok č.7 a následne moju reakciu v príspevku č.8, tak to vlastne rozbúrilo hladinu kľudných vôd (myslím si ja).
Nechcel som aby to celé nabralo takýto smer, preto som sa potom už nepripájal. Ale zase s niektorými príspevkymi môžem aj súhlasiť. Preto udeľujem "tichúčko" (citát od teba) súhlasy.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tanče Pozri príspevok
pozri si temu domáci miláčikovia .
... teraz sa smejem lebo az pri tvojej otazke ma napadlo, to co asi napadlo teba. ... ale to by asi napadlo kazdeho. Mam to prepisat?
este mi porad (akurat som nad tym spekulovala) ako sa da vymazat prispevoka alebo zmenit...atd. alebo kde tieto veci najdem?

...táto tema sa naozaj stava vseobecnou,
Napísala som Ti postup do ss.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

Melnick Pozri príspevok
Napísala som Ti postup do ss.
Ano viem, dakujem ti, chcela som ti HNED odpovedat ale mi chybaju este 3 DNI.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

[quote=smith;564748]Ten provokatér asi som bol ja hneď prvým príspevkom,


Nemyslela som teba, pozri prisp.9 a 18. Ja som totiz tvoj prispevok v tej mojej nevedomosti vobec nechapala... oci sa mi otvarali postupne s debatou. A uz som zistila ze takymito "krstami" presli viaceri uz od r. 2005 takze je to OK (?)
Teraz sa bavim na tom , ze VIP kar upozorni svojim sposobom za neetiketu (vlastne spravodlivo a spravne) a dalsi VIP kar to osoli este do vacsej neetikety a ked sa na to ozve bazant ako bumerang tak je zotrety. Ale je to naozaj zakon mazakov a bazantov ako kedysi napisal p. Mihal. Ale ved o nič nejde a dobre šme še pobavili .
Je jasne ze kazdy kto chce na takej stranke fungovat, mal by si prestudovat pravidla, lenze ked ta google hodi rovno do temy a vidis tam hned ako funguju otazky a odpovede a po neviemkolkom raze sa ti podari zaregistrovat, tak tam pricapis hned aj svoju otazku a vobec nemas tusaka o nejakej etike a o pravidlach. URcite si na to spomeniete aj vy mazaci ale nemate to stale na mysli co je pochopitelne. Ale je uzasne ze tie pravidla su tu vobec zavedene a urcite je vo väčsine snaha ich dodrziavat.

Mozno by stalo za to upravit stranku tak ze hned pri registracii by si kazdy musel precitat tie pravidla. Pretoze ak sa tieto handrkovania stale opakuju tak to naozaj zbytocne zahlcuje priestor a berie to cas a dviha zlc atd... A bolo by tak jasne, ze kazdy si pravidla precital a ked ich nedodrzuje tak je to uz o inom a nie o nevedomosti. Aj by som to dala do navrhov ale neviem ako a kde., Co ty na to? Poraď.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tanče Pozri príspevok
Mozno by stalo za to upravit stranku tak ze hned pri registracii by si kazdy musel precitat tie pravidla. Pretoze ak sa tieto handrkovania stale opakuju tak to naozaj zbytocne zahlcuje priestor a berie to cas a dviha zlc atd... A bolo by tak jasne, ze kazdy si pravidla precital a ked ich nedodrzuje tak je to uz o inom a nie o nevedomosti. Aj by som to dala do navrhov ale neviem ako a kde., Co ty na to? Poraď.

Tebou navrhnutá myšlienka tu už odznela viac krát, takže je to jedine na administrátorovi, či registráciu upraví alebo nie.

P.S. A vlastne takto vyzerá poriadný mrník, celá táto téma je exemplárnym príkladom.
0 0
anklar anklar

anklar je offline (nepripojený) anklar

Anklar
Elena Navrátilová Pozri príspevok
Nemusíš sa obávať žiadneho zatratenia. Po každej búrke výjde zas slniečko... a ani kaša sa nikdy neje taká horúca. Vitaj na porade. Diskusia medzi ľuďmi je predsa to čo sem na toto fórum jednoducho patrí. Krásne ránko a pohodový dníček.
Veľmi oceňujem Váš chápavý a láskavý postoj. Aspoň takto.
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

smith Pozri príspevok

P.S. A vlastne takto vyzerá poriadný mrník, celá táto téma je exemplárnym príkladom.
suhlasim, a mohla by sa tato tema PREMENOVAT : "Ako vyzera MnP = MRNIK na Porade"
0 0
habka habka

habka je offline (nepripojený) habka

skus preinstalovat windows. vyhod vsetko a nainstaluj novy. vyzera, ze uz toho ma dost
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
habka Pozri príspevok
skus preinstalovat windows. vyhod vsetko a nainstaluj novy. vyzera, ze uz toho ma dost
Akože reakcia na pôvodné zadanie?
0 0
Tanče Tanče

Tanče je offline (nepripojený) Tanče

smith Pozri príspevok
Akože reakcia na pôvodné zadanie?

to nevadí, veď je tiež nová.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať