Zavrieť

Porady

vyhrazky zo strany exmanzela

chcem sa este opytat, ak sa mi exmanzel vyhrazal ze sa obesi ak sa s nim rozvediem , je to uz ale tri roky, no smsky este mam. Dokedy a ako je mozne sa nimi branit. dakujem
jslancik a v súčasnosti to má nejakú dohru? lebo očividne nesplnil, čím sa vyhrážal. Aký je dôvod, že to teraz riešiš? pravdepodobne si nepovedala nejaké dôležité informácie. Lebo inak nemá "otázka" zmysel.
Ing. Ľubomír Janoška Pre kým a čím sa máte brániť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Brániť pred kým, pred čím? To podstatné si nenapísala. A to, že sa vyhrážal, to ešte nič neznamená, to bolo skôr vydieranie.
    Naposledy upravil Tweety : 22.04.14 at 08:23
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Eva Mar vydieranie niej e trestnopravne?
    Tweety Chceš ho dostať do basy lebo neplatí výživné? Na to treba iný dôkaz, nie citové vydieranie.
    lujza.j ked ho dostane do basy..aj tak jej ho nik ani nezaplatí ani platiť nebude...jedine, že sa mu tam chcelo pracovať...
      zbaliť

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    a čo teraz chceš? donútiť ho,aby sa obesil? alebo čo??
    Eva Mar nie, skor nieco v zmysle toho aby prestal vyuzivat citove vydieranie.
    kopretinka veď tie smsky sú staré tri roky.........teraz chceš riešiť tri roky staré veci??

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Tak sa na to pozrime. Manzel sa Ti pred 3-mi rokmi vyhrazal, ze sa obesi, ked sa s nim rozvedies. Kedze pises, ze je to teraz exmanzel, tak ste sa uz rozviedli a kedze este stale chces nieco riesit, tak zrejme exmanzel este zije.
    Co presne potrebujes? Teraz uz exmanzel sa Ti este stale vyhraza, ci chces vysudit nejake peniaze, ze sa Ti vyhrazal predtym?
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    jslancik niečo sľúbil a nesplnil
    buchač HAJZEL JEDEN .........
    mareko A čo tu dnes už nikto nič negarantuje?
    bettylou to vieš chlapi
      zbaliť

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    a už sa obesil?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 no nie, ked tu este stale nieco riesi
    misoft Typ, model, kvalitu, dĺžku povrazu + spôsob a typ uzla.......
    buchač Aj keď je to otázka anie odpoveď , aj tak pasuje ...

    Niekedy je otázka aj odpveďou ......či ???
      zbaliť

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    moja babka 95r. mala takýto problém pred 50imi rokmi...dedo sa vyhrážal, že sa obesí a zamkol sa v chlieve, ale babka sa premohla a nahlas zakričala na deti aby bežali pre kmotra nech príde deda odrezať...už to nikdy nespravil, zomrel prirodzene...
    Eva Mar tvoj deda nebol hajzel..ocividne!!

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    1. Po 3 rokoch je to premlčané :-P
    2. Po rozvode je najdôležitejšie usporiadať si život tak, aby tým netrpeli deti a nechať toho druhého na pokoji a reagovať na útoky len do tej miery, aby neublížili najmä deťom, ani citovo, ani fyzicky. Pre ex-partnera je najlepšia obrana kľudná reakcia, irónia a ignorácia. Ak je agresívny, a policajti nevedia pomôcť (čo obvykle nevedia), radšej zvážiť odsťahovanie a prerušenie kontaktov. Koniec koncov, ak je niekto psychopat, deti mu nezverím a v prvom rade sa budem snažiť o zabránenie styku s deťmi a až potom o výživné.
    3. Štatistiky hovoria, že ten, kto sa vyhráža samovraždou, ju málokedy spácha. Samovrahovia sa nevyhrážajú, rovno si siahnu na život...

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    "sa obesi ak sa s nim rozvediem"- tento typ to nikdy neurtobi, prichystaj mu motuz na strom, aby nemal vela roboty.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Tebe sa nevyhrážal, to je len citové vydieranie.
    Kúpil by som mu poriadny štranek a čau.

    vyhrazky zo strany exmanzela

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.