Zavrieť

Porady

Môžem požadovať vrátenie peňazí, ak som kúpil korčule a povedali mi vlastnosti ktoré nemajú?

Mali mať technológie tvarovateľnosti a nemajú ich. Povedali mi, že sú posledné na sklade a nemajú už ani originál krabicu, tak som si to nevedel skontrolovať, až doma na internete. (Dali mi ich v krabici od lyžiarok)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Môžeš, samozrejme, si v práve, len či to bude rýchle jednanie? Veď uvidíš sám, či ten, čo ti to predal, tomu nerozumel, alebo ťa úmyselne oklamal.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak je predajca seriozny, tak by mal uznat, ze podal nepravdive,alebo nedostatocne informacie o tovare,ktore ta presvedcili o kupe tovaru.
    Takze skus ho presvedcit a pozaduj napravu. Zalezi od teba, ci to zvladnes,lebo predavac moze tvrdit nieco ine.

    A zakon neprikazuje predajcovi vziat tovar naspat ,ak si ho kupil v kamennej predajni. Ine ti nezostava, iba osobne jednanie /bud s majitelom, alebo veducim/.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Je tovar ktory zasadne kupujem v specializovanej predajni....a korcule aj ked nevieme o aky druh ide......tam u mna patri....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sancho2 ide o značku Bauer, takže lacné neboli..... v každej predajni by mali vedieť poskytnúť plnohodnotné informácie o výrobku, ktorý predávajú si myslím...
    lujza.j To co by mali je jedna vec realita druha.....nebud naivny.... Ja sa na toto nespolieham....
    sancho2 už sa nebudem ani ja spoliehať.... ja som nikdy nikoho neoklamal, naivitou som to čakal aj od druhých... už takú chybu nespravím.....
    lujza.j Juj...ale toto sa tu nenosi....o zakaznika ide iba dovtedy pokial zaplati kešku v pokladni....potom čau a uz neotravuj...
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    A vies dokazat, co ti povedali?
    Pretoze to, ze ti predavac cosi povedal, nie je dovod na vratenie tovaru.
    sancho2 veď predavač by mal podľa mňa podávať korektné info, neviem komu inému by som veril.... No bol tam pri mne otec, ale neviem či to uznajú, keďže je to rodina...

    Môžem požadovať vrátenie peňazí, ak som kúpil korčule a povedali mi vlastnosti ktoré nemajú?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.