Zavrieť

Porady

ODCHODNÉ

Prosím o pomoc!!

Zamstnanec odišiel do dôchodku, vyrátala som mu odchodné, ale teraz som si pozerala iné príspevky a mám pocit, že som to nevyrátala správne:

Hodinový priemerný zárobok mi vyšiel 283,88Sk
Túto sumu som vynásobila počtom hodín t.j. 283,88x8=2271,04 čiže 2271Sk.
Ale ja som nakoniec vynásobila 283,88x166 hodín.
Tých 166 hodín som si vyrátala ako 250 prac.dní /12*8. Je to zle však?

Suma odchodného mi vyšla 47124,-Sk.

No a ked to prepočítam tým stanoveným priem. počtom prac. dní 21,74
tak mi víde suma 49371,54 t.j. 49732.

Mám to opraviť a poslať rozdiel zamestnancovi na účet?Z odchodného sa nepočítajú oddvody však?
Prosím poradte kto môže....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    ajka
    Prosím o pomoc!!

    Zamstnanec odišiel do dôchodku, vyrátala som mu odchodné, ale teraz som si pozerala iné príspevky a mám pocit, že som to nevyrátala správne:

    Hodinový priemerný zárobok mi vyšiel 283,88Sk
    Túto sumu som vynásobila počtom hodín t.j. 283,88x8=2271,04 čiže 2271Sk.
    Ale ja som nakoniec vynásobila 283,88x166 hodín.
    Tých 166 hodín som si vyrátala ako 250 prac.dní /12*8. Je to zle však?

    Suma odchodného mi vyšla 47124,-Sk.

    No a ked to prepočítam tým stanoveným priem. počtom prac. dní 21,74
    tak mi víde suma 49371,54 t.j. 49732. Správne je 49372

    Mám to opraviť a poslať rozdiel zamestnancovi na účet?Z odchodného sa nepočítajú oddvody však?
    Prosím poradte kto môže....
    Áno, rozdiel mu doplať na účet
    Odvody sa z odchodného neodvádzajú.

    domacnost je offline (nepripojený) domacnost

    domacnost
    Zamestnanec má do dôchodku 3 roky. Ešte by chcel stihnuť a podať žiadosť o predčasný dôchodok a to do 30.6.2006. Uvítala by som rady od vás, ako najlepšie postupovať :
    - musí zamestnanec oznámiť zamestnávateľovi, že podal žiadosť do predčasného dôchodku?
    Jedná sa aj o odchodné, aby neprišiel oň. Moc sa nevyznám v person.a mzdovej oblasti, takže bola by som naozaj rada, keby ste mi poradili ako postupovať a čo by bolo pre zamestnanca najvýhodnejšie.

    Jura je offline (nepripojený) Jura

    Jura
    domacnost
    Zamestnanec má do dôchodku 3 roky. Ešte by chcel stihnuť a podať žiadosť o predčasný dôchodok a to do 30.6.2006. Uvítala by som rady od vás, ako najlepšie postupovať :
    - musí zamestnanec oznámiť zamestnávateľovi, že podal žiadosť do predčasného dôchodku?
    Jedná sa aj o odchodné, aby neprišiel oň. Moc sa nevyznám v person.a mzdovej oblasti, takže bola by som naozaj rada, keby ste mi poradili ako postupovať a čo by bolo pre zamestnanca najvýhodnejšie.
    V prvom rade musí splniť podmienky a potom si požiada o ELDZ od zamest-
    návateľa a na SP podá žiadosť o predčasný dôchodok. V jeho záujme je, keď mu priznajú dôchodok oznámiť zamestnávateľovi od kedy mu priznali predčasný dôchodok.

    domacnost je offline (nepripojený) domacnost

    domacnost
    Jura
    V prvom rade musí splniť podmienky a potom si požiada o ELDZ od zamest-
    návateľa a na SP podá žiadosť o predčasný dôchodok.
    a aké sú to podmienky? Myslíš tým, že musí mu vísť minim.dôchodok? A ak nie, tak aké podmienky?

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    domacnost
    a aké sú to podmienky? Myslíš tým, že musí mu vísť minim.dôchodok? A ak nie, tak aké podmienky?
    Podľa § 67 až 69 zákona o sociálnom poistení musí splniť podmienky, že bol dôchodkovo poistený minimálne 10 rokov a suma vypočítaného dôchodku nesmie byť nižšia ako 1,2 násobok sumy životného minima. V každom prípade bude najlepšie, keď sa pôjde informovať na Sociálnu poisťovňu.

    domacnost je offline (nepripojený) domacnost

    domacnost
    Zita4
    Podľa § 67 až 69 zákona o sociálnom poistení musí splniť podmienky, že bol dôchodkovo poistený minimálne 10 rokov a suma vypočítaného dôchodku nesmie byť nižšia ako 1,2 násobok sumy životného minima. V každom prípade bude najlepšie, keď sa pôjde informovať na Sociálnu poisťovňu.
    10 rokov bol dôchod.poistený a mal dosť vysoký príjem, takže myslím, že mu to víde. Len ja som chcela hlavne poznať, ako má postupovať, aby neprišiel o odchodné?

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    domacnost
    10 rokov bol dôchod.poistený a mal dosť vysoký príjem, takže myslím, že mu to víde. Len ja som chcela hlavne poznať, ako má postupovať, aby neprišiel o odchodné?
    Tu je vypracovaná probkematika odchodného. Odporúčam http://www.porada.sk/t22681-odchodne...ika-prace.html

    vema je offline (nepripojený) vema

    vema
    Môžem poprosiť? Zamestnancovi idem vyplatiť odchodné.Vzhľadom na to,že menovaný bol dlhodobo na PN program vypoč.predp.pr.zár.Dal priemer 65.-Sk/Za-nec má hod.mzdu 65.-Sk.plus 30% prémie.Prémie dostávajú vždy,upravujú sa iba v prípade hrub.por.prac.dis.By som povedala,že tých 30% prémií berieme ako súčasť hod.mzdy.Teraz neviem,či mu mám dať tých 65.-sk,alebo + 30%.Neviem či je to dosť zrozumiteľné.Ďakujem.Ešte sa opýtam,odvody z preplatenej dovolenky na socialku žiadne,iba ZP a daň.Správne?
    Naposledy upravil vema : 15.06.06 at 07:35

    azuz je offline (nepripojený) azuz

    azuz
    vema
    Môžem poprosiť? Zamestnancovi idem vyplatiť odchodné.Vzhľadom na to,že menovaný bol dlhodobo na PN program vypoč.predp.pr.zár.Dal priemer 65.-Sk/Za-nec má hod.mzdu 65.-Sk.plus 30% prémie.Prémie dostávajú vždy,upravujú sa iba v prípade hrub.por.prac.dis.By som povedala,že tých 30% prémií berieme ako súčasť hod.mzdy.Teraz neviem,či mu mám dať tých 65.-sk,alebo + 30%.Neviem či je to dosť zrozumiteľné.Ďakujem.Ešte sa opýtam,odvody z preplatenej dovolenky na socialku žiadne,iba ZP a daň.Správne?
    Pravdepodobný PP sa počíta zo mzdy, ktorú by zamestnanec pravdepodobne dosiahol. Teda podľa mňa musíš počítať 65,- sk +30%prémie (plus predpokladané nadčasy a pod.). Ak dovolenku preplácaš v čase, keď je zamestnanec na PN, odvody platíš iba na ZP + daň. Ak už na PN nie je, zahŕňaš túto sumu do VZ pre SP (ak to nepreplácaš až po skončení PP) a zdaňuješ.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    azuz
    Pravdepodobný PP sa počíta zo mzdy, ktorú by zamestnanec pravdepodobne dosiahol. Teda podľa mňa musíš počítať 65,- sk +30%prémie (plus predpokladané nadčasy a pod.). Ak dovolenku preplácaš v čase, keď je zamestnanec na PN, odvody platíš iba na ZP + daň. Ak už na PN nie je, zahŕňaš túto sumu do VZ pre SP (ak to nepreplácaš až po skončení PP) a zdaňuješ.
    Súhlasím so Zuzkou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.