Zavrieť

Porady

Chorvátsko

Ahojte, prosim poradte cca 3*hotel v Chorvátsku s bazenom so sladkou vodou /pre dceru/a s moznostou all inclusive /z osobnej skusenosti viem, ze potom neriesim ceny obedov a napojov atd.../ s ktorym ste boli spokojni. Najlepsie pri nejakakom mestecku, aby sa tam dalo ist prejst.
Hladala som aj na nete a pokusala som sa najst aj recenzie, ale budem vdacna za kazdu dalsiu info. Idem len ja s dcerou a kedze takto platim 2 dospele osoby je to pre mna financne narocnejsie preto su pre ma vase postrehy a navrhy velmi zaujimaju. Dakujem.
Prajem pekny vecer
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Pred cca 8 rokmi sme k plnej spokojnosti boli v tomto hoteli Bretanide Sport & Wellness Resort . Išli sme cez nejakú rakúsku CK, asi Gruber Reisen, sprostredkovala nám to Ruefa Reisen. Či do bazéna je napúšťaná sladká voda si ozaj nepamätám, myslím, že som v ňom ani nebola, manžel asi raz. Môžeš sa aj priamo informovať. Hotelový komplex je veľmi pekný, pozostáva z viacerých, na seba naviazaných skôr nižších budov osadených v zeleni. Strava bola výborná. Zo všetkých hotelov na Bole je z Bretanide najbližšie na Zlatni rat.
    Na stránke o. i. nájdeš tak video ako aj množstvo panoramatických záberov.
    Naposledy upravil Marína : 30.05.12 at 22:55

    nunu31 je offline (nepripojený) nunu31

    nunu31
    [QUOTE=alaya1;2071401]http://www.porada.sk/t73658-dovolenka-chorvatsko.html[/QUOTE

    Dakujem, to som si presla, ale tam je skor tema ohladom oblasti a ja som skor chcela poradit konkretny hotel.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    [QUOTE=nunu31;2072618]
    alaya1 Pozri príspevok
    http://www.porada.sk/t73658-dovolenka-chorvatsko.html[/QUOTE

    Dakujem, to som si presla, ale tam je skor tema ohladom oblasti a ja som skor chcela poradit konkretny hotel.
    opýtať si sa mohla aj tam, načo nová téma.....

    nunu31 je offline (nepripojený) nunu31

    nunu31
    Oki, moja chyba, len som sa chcela spytat konkretnu vec,tak som spravila novu temu. Ospravedlnujem sa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.