Zavrieť

Porady

Pomalšie prac.tempo

Dobrý deň. Kedže som nenašla lepšie miesto, kde by som vložila svoju otázku, dovolila som si sem. Ide o to, že ma vyhodili už viackrát zo zamestnania, kvôli pomalšiemu prac.tempu.. Snaha, precíznosť, dochvíľnosť resp. 100% dochádzka a ochota na prac.nadčasy, nie su asi zohľadňovaná položka.. Pomalší = neschopný = nepohodlný.. porozumenie? nulove! Mám vôbec nejakú šancu sa normalne zamestnať a zarobiť si na vlastné živobytie?? Som už zufala, lebo snahu mám maximálnu, ale "skutek utek"..
3 komentárov     zbaliť
tictac7 ...a akú prácu si vykonávala? A to pomalšie pracovné tempo je v akom ponímaní, že niekto tu prácu urobí za hodinu a Ty za deň?
storrmy Nie, to určite nie .. prac.oblast - priemysel.vyroba.. a je to myslene napr. linka .. stihnut v urcit cas. intervale urcite ukony .. aby ostatni - rychlejsi necakali, resp. nezastala linka .. alebo hodin. normy .. niekto stihne za 7,5h. prezriet a skontrolovat zabalit a zapisat do systemu cca 400ks roz.satstva a norma je napr. skoro 800ks a podob.
buchač Sleduj toto video ...


Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ZABITE MA , ale inak sa nedá ...
    Bodov:
    0
    Príspevky:
    1
    Členom od:
    01.02.11
    Dobrý deň. Kedže som nenašla lepšie miesto, kde by som vložila svoju otázku, dovolila som si sem. Ide o to, že ma vyhodili už viackrát zo zamestnania, kvôli pomalšiemu prac.tempu.. Snaha, precíznosť, dochvíľnosť resp. 100% dochádzka a ochota na prac.nadčasy, nie su asi zohľadňovaná položka.. Pomalší = neschopný = nepohodlný.. porozumenie? nulove! Mám vôbec nejakú šancu sa normalne zamestnať a zarobiť si na vlastné živobytie?? Som už zufala, lebo snahu mám maximálnu, ale "skutek utek"..
    ...fakt pomalé tempo ....fakt ...
    Alebo " dobrý deň "...???
    Nuž , povedal by som , že porozumenie nulové .
    evuš Juraj :-)
    alaya1 Ze ho to bavi, a tak stare neobohrate nicky .

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    V takýchto odvetviach majú normy a aj ich vyžadujú ... bohužial mnohí, hoc i prácu odfláknu zvyšujú normy a poctivejší normu neurobia, tak majú po čase padáka...
    Skús si nájsť inú prácu - nie normovanú...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    "Mám vôbec nejakú šancu sa normalne zamestnať a zarobiť si na vlastné živobytie??"



    ....šanca zamestnať je vždy len či je to aj s tým, aby bolo na živobytie?!...preto ti ludia fungujú aj na "viac robotách".....prípadne brigádach, alebo ako by som to nazvala...
    tvoje pomalšie tempo neviem z čoho pramení, či je možná úprava smerom k zrýchleniu to nik tu nevie...my ťa tu nepoznáme...ty musíš vedieť, či by si vedela byť rýchlejšia teda v tempe normy..... či si taká iba v práci, ale celkovo máš pozvoľné tempo......
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    storrmy .. tvoje pomalšie tempo neviem z čoho pramení, či je možná úprava smerom k zrýchleniu to nik tu nevie...

    No ak by som si s týmto vedela rady, a ak by bo ten predpoklad, asi by som nebola taka frustrovana z tejto situacie a nepisala sem - do porady .. Konala by som uz hned ..
    A ci som taka aj v zivote? Doposial som nemala pocit, ze mi vsetko trva alebo prilis dlho nieco robim .. Viem si veci zorganizovat aby nic nemeskalo ..
    lujza.j ...ja pomalych lidi volam, ze su komótni-slimaci.... Ini maju zasa vrtulu v rici.....fajn je taky zdravy stred......
    storrmy - tak potom mozem napisat, ze som niekde v strede
    evuš Tak potom kde je problém s prácou ???
    storrmy "normalna rychlost" nestaci na pracu vo vyrobe
    tam je problem..
    lujza.j Bola som davno fakt davno vo vyrobe..neviem posudit,ci by som stihala....dnes su normy inak nastavene...
      zbaliť

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    No podla mna vo vyrobe je to raz tak Ked potrebuju rychlych ludi, tak ich aj hladaju... aj ked na ukor inych veci...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.