Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nielen Slovensko, ale celý hokejový národ za nim bude smútiť. Tiež aj za ostatnými hokejistami - obrovská škoda a strata.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

som z toho rozbitá, stále neverím, že je to fakt
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

No ak je toto naozaj pravda, tak mi je to naozaj ľúto.
Myslím hlavne na jeho manželku, ktorá už stratila myslím jedno dieťa a teraz aj manžela... Pamätám si ich z relácie Adelashow, kde boli hosťami a ako jedny z mála hokejových manželstiev držali spolu v dobrom aj v zlom. Boli to snáď jedny z najnormálnejších hostí tejto relácie, ktorí sa zoznámili v čase, keď neexistovali mobily či internet a ich vzťah vydržal to odlúčenie na diaľku. Demitra celé roky dôstojne reprezentoval našu republiku, čo sa o mnohých dnešných mladých športovcoch povedať nedá...
11 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

Bohužiaľ je to pravda a je to hrozné. Je to veľká strata pre celý hokejový šport.
Urobil pre náš národ strašne veľa za čo mu všetci úprimne ďakujeme a smútime za ním ale aj za ostatnými.
Hrozná udalosť pre jeho najbližších.....
5 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

celý hokejový svet smúti nad touto neskutočnou tragédiou - R.I.P. všetkým zosnulým
1 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Prečo musí zomrieť ten najlepší.Radšej to ani nečítam.To bol Slovák s veľkým S.Málo takých ešte toto.
4 0
Betina2 Betina2

Betina2 je offline (nepripojený) Betina2

Úprimnú sústrasť prajeme všetkým pozostalým obetí tohto nezmyselného nešťastia. Je to tragédia.
7 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Nemám slov
1 0
Nokerla Nokerla

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Sympaticky, sikovny, uzasny clovek a sportovec
To jeho ,,JAKO" uz nam po zapase nepovie
PALO, NIKDY NEZABUDNEME !!!
1 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

KoxXxo Pozri príspevok
Nemám slov
Paľko to vedel, Paľko bol PÁN HOKEJISTA a PÁN KAPITÁN... Jeho rozlúčka s reprezentáciou na štadióne bola bezprecedentná a hovorila za všetko.... Prekonala ju snáď len tá v Poľsku s tým skokanom na lyžiach, ale v našich končinách určite Paľo zlomil rekord, lebo o takom morálnom ocenení od divákov, aké sa dostalo vtedy jemu, sa môže väčšine športovcov iba snívať... veľká škoda, že o tomto človeku sa bude odteraz hovoriť už len v minulom čase... nemôžem tomu stále uveriť... Je mi teraz hlavne ľúto jeho ženy, detí, rodičov, svokrovcov... aké neuveriteľne ťažké chvíle prežívajú... V jednom okamihu pominula sláva, moc, peniaze a zostalo len to dobré, čo vykonal a čo po sebe zanechal... a spomienky... PAĽKO, ĎAKUJEME! Odpočinutie večné, daj mu Pane...
Naposledy upravil Oliwa : 07.09.11 at 21:48
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Je to tragédia, ktorá tlačí slzy do očí aj mužom, ktorí ho spolu s celým Slovenskom i inými štátmi milovali. Úprimnú sústrasť všetkým pozostalým, máme veľký smútok v srdiečkach. Odpočívaj v pokoji!!!!

http://sport.aktuality.sk/clanok/118...eho-hokejistu/
2 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Je mi to veľmi ľúto
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

R.I.P.
Naposledy upravil KoxXxo : 07.09.11 at 22:22
6 0
misstka misstka

misstka je offline (nepripojený) misstka

Ja hokej nesledujem, ale aj tak cítim v sebe smútok a hnev z toho, že tak skoro odišiel. Skoro vždy predčasne opustia tento svet práve ľudia, čo boli preň veľkým prínosom a budú práve kvôli tomu chýbať mnohým . Veľmi sa to dotklo aj ľudí, čo ho poznali len z médií, práve preto že to bol najmä skvelý človek. Aká strata to je pre tých čo ho poznali osobne a hlavne pre jeho rodinu, to si ani neviem predstaviť.
A toto platí aj pre ostatných, čo tam takto zahynuli, boli to všetko pomerne mladí ľudia čo toho v živote dosť dokázali a určite budú veľa ludom chýbať.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa



http://www.mojevideo.sk/video/e37f/p...ezentaciu.html

Dnes som čítala slová, ku ktorým niet čo dodať:

Keď sa s nami lúčil, plakal,
keď sa budeme lúčiť s ním, budeme plakať my...

Bol hviezdou na zemi /na ľade/,
teraz bude hviezdou na nebi...

...kto sa dokáže ubrániť slzám v tejto chvíli, nedokázala som to ani ja, zrazu som len pocítila, ako mi niečo teplé a slané steká po líci... a vôbec sa za to nehanbím... sú chvíle, keď plačú aj chlapi, a toto je jedna z nich...
13 0
*ala* *ala*

*ala* je offline (nepripojený) *ala*

ALA
R.I.P...smutné,že zostanú len spomienky na človeka,ktorý mohol toho ešte veľa prežiť....
3 0
pandorasbox pandorasbox

pandorasbox je offline (nepripojený) pandorasbox

R.I.P.
Bude nám všetkým chýbať, česť jeho pamiatke...
úprimnú sústrasť jeho rodine...
1 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky



katastrofa!!!!!!!!!tolko mladych zivotov............
pomodlime sa za nich,nech sa im lahsie odpociva v nadeji.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Pre hokej žil, pre hokej zomrel...
Úprimnú sústrasť jeho manželke Majke, deťom, rodičom...
Neviem ako Vy, no ja som včera ani nepozerala správy... nedokázala som... Neviem, či je to naozaj pravda, no čítala som na nete, že nik z našich čelných predstaviteľov štátu či parlamentu sa nevyjadril k tejto tragédii... Robia tak spontánne "len" bežní ľudia, diváci, fanúšikovia, dokonca aj takí, ktorí sa o hokej v živote nezaujímali... Nemienim do tejto kondolenčnej témy vťahovať politiku, no faktom zostane, že Pavol Demitra urobil pre pozitívne zviditeľnenie a dôstojnú reprezentáciu našej republiky viac ako všetci dohromady... Aj vďaka nemu sa mnohí ľudia na svete dozvedeli, že existuje taký malý fliačik na mape akým Slovensko/Československo je/bolo...

Ešte raz Paľko, ĎAKUJEME... Odpočívaj v pokoji...
Naposledy upravil Oliwa : 08.09.11 at 07:52
5 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať