Zavrieť

Porady

Prijatie potvrdenky z finančnej správy

Dobrý deň,
prosím Vás mám problém s odoslaním súhrnného výkazu. Dnes som ho odoslala aj mi napísalo, že je odoslaný a čaká na spracovanie len mi ešte neprišlo potvrdenie do schránky. Je to v poriadku? Vždy mi potvrdenka príde do pár sekúnd a už sú to hodiny... Dnes som posielala aj DPH a Kontrolný výkaz a tam všetko prišlo hneď.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dana11 je offline (nepripojený) dana11

    dana11
    Je s potvrdením do schránky problém viac dní. Mne však za posledné dva dni potvrdenia došli, aj keď som podala v pondelok, potvrdenie o odoslaní bolo na utorok. Takže dnes je to otázne ! Posielala som SV, KV aj DPH.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    PetraBar Aj ja som si to všimla, že posledné dni to hapruje. Poslala som ho viackrát (myslela som, že som spravila chybu). Dúfam, že keď je v odoslaných dokumentoch so stavom "prijaté a spracované" to bude v poriadku ... :/
    dana11 Áno, na to som mala upozorniť, nenapadlo ma to,
    aj keď na to sa spoliehať nedá ale SV som podala 2x, pretože som nevedela o chybe. Ostatné podania som podala 1x a čakala do druhého dňa na potvrdenie. No dnes je šibeničný termín, zatiaľ ešte robím na DPH-čke, uvidím o chvíľu ,,Nové".
    dana11 Čakala som na potvrdenku ani nie pol hodku. Do schránky správ. Nech sa darí.
    maped pridávam sa k téme, aj ja som čakala na potvrdenky, no v zozname odoslaných dokumentov som KV, DPH mala, tak už iba na potvrdenie bolo treba počkať a neopakovať odosielania. :-)
    PetraBar Uz neopakujem ale iba cakam na potvrdenky kedze stale mam napisane ze je prijate a potvrdene... snad je to teda ok kedze som to posielala o 10:00 a doteraz stale nic neprislo
    mrkva4 poslala som výkazy ešte doobedu a doteraz mi neprišla aj jedna potvrdenka, pardon prave mi došli na dve výkazy potvrdenie meškanie vyše 6 hod. na jednu stále čakám
    rdvs https://www.financnasprava.sk/sk/pre...-dokumentov-na
      zbaliť

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Tiež sa mi včerpa "podarilo" poslať DP DPH jednej firmy 2-krát. Obidve sú spracované ako riadne DP. Dá sa jedno z nich zrušiť ? Alebo treba požiadať o zrušenie správcu dane ?
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    maped cez všeobecné podania požiadať listom o zrušenie a napísať číslo pod ktorým bolo odoslané
    avalik preco listom? napisat rovno do textu podania
    maped áno, tak som myslela
    avalik pockaj na vyzvu od spravkyne, duplicitne podania mohli vzniknut aj ich technickou chybou
    veronikasad Ďakujem krásne, stredu-štvrtok som na školení v Krose, na DU sa dostanem až v piatok.
    Priamo technická chyba (odoslanie 2x) to nebolo. Nevedela som vytlačiť potvrdenku, tak som myslela, že mi DP neodoslalo, tak som ho načítala zo súboru a odoslala druhýkrát.
    avalik Nehori, to ... v klude sa vzdelavaj
      zbaliť

    Prijatie potvrdenky z finančnej správy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.