Zavrieť

Porady

Skúsenosť s Medima eurodent Martin?

Dobrý deň, má niekto skúsenosť s Medima eurodent Martin.
Chcela by som si tam ísť vytrhnúť "osmičky" zuby, tak by ma záujímali Vaše názory. Počula som, že sú jedno z mála zariadení, kde Vás aj uspia pri trhaní.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    katka1608 Pozri príspevok
    Dobrý deň, má niekto skúsenosť s Medima eurodent Martin.
    Chcela by som si tam ísť vytrhnúť "osmičky" zuby, tak by ma záujímali Vaše názory. Počula som, že sú jedno z mála zariadení, kde Vás aj uspia pri trhaní.
    Ďakujem
    Kontakt

    • Priehradka 20, 036 01 Martin
    • tel/fax 043 42 22 447
    • tel 043 42 20 638
    • mobil: 0908 968 242
    • e-mail: medima@medima.sk


    ...zubára mám ale svojho a inde ...

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...prečo trhať v narkóze?
    ...bolesť, ktorá príde po narkóze je taká istá, ako bolesť ktorá príde, keď prestane účinkovať injekcia...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    niektorí ľudia sa neskutočne boja.....a keď bude v narkóze,tak nebude vedieť,čo sa s ňou deje,a asi to je to podstatné....tá bolesť potom už vadí menej ako ten strach pred tým...

    kezeso je offline (nepripojený) kezeso

    obchodník kezeso
    Ak ťa to povzbudí, mne trhali už sedem zubov, po vytrhnutí to nebolí. A uspať by som sa nedával, toho by som sa bál viac..., ozaj ako ti budú dodávať rajský plyn? Cez nos?

    katka1608 je offline (nepripojený) katka1608

    katka1608
    Vôbec nebolia, zubárka mi to odporučila, že je to aj tak zbytočné a raz si ich budem musieť dať vytrhnúť. Jeden horný už mám von a budúci týždeň ma čaká aj druhý. No spodné mám trošku komplikované, lebo mi trčí len polka zubu a zbytok mám pod ďasnom, takže mi to musia naskôr narezať a až potom trhať. takže sa trošku bojím. myslela som, že pod narkózou to bude lepšie...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    katka1608 Pozri príspevok
    Vôbec nebolia, zubárka mi to odporučila, že je to aj tak zbytočné a raz si ich budem musieť dať vytrhnúť. Jeden horný už mám von a budúci týždeň ma čaká aj druhý. No spodné mám trošku komplikované, lebo mi trčí len polka zubu a zbytok mám pod ďasnom, takže mi to musia naskôr narezať a až potom trhať. takže sa trošku bojím. myslela som, že pod narkózou to bude lepšie...
    nedávala by som si trhať ZDRAVÉ zuby v žiadnom prípade....to je čo za blbosť,že raz aj tak ich bude treba trhať?prečo,ak budú OK?
    Mne sa jedna osmička nevedela vyklubať,zubárka mi chcela narezať ďasno,aby to išlo lepšie,poslala ma pred tým na rontgen.Zistilo sa,že ten zub nemá miesto,tlačil sa zboku,musel ísť von....nechcem Ťa strašiť,bolo to dosť bolestivé....je to chirurgický zákrok,ktorý by sa vraj nemal robiť v ambulancii...ale prežila som.

    jess je offline (nepripojený) jess

    žienka jess
    Tiež pridám skúsenosť. Mala som 7-čku plombovanú, plomba asi na 50% vrchnej časti zubu....rozpadol sa zub, bol tam na koreni vačok, muselo sa trhať. "Trhať" .... statná zubárka zobrala do ruky "šroubovák", bolesť okamžite a nakoniec skončila pri dlátku a kladive, lebo bol zub prirastený o okostnicu. To všetko len pri umŕtvení . Samozrejme, hneď mi naskočil tetanický záchvat. Krvi všade, ďasno úplne prederavené, bolo vidieť až kosť, 3 dni som nemohla do úst dať nič, ani vodu a aj dýchať bola neskutočná bolesť ... nikdy viac !

    Skúsenosť s Medima eurodent Martin?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.