Zavrieť

Porady

Zrušenie hodnotenia "Neužitočný" III

Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.


A keď niekoho nezaujíma, kde sneží, tak nech na tému nekliká ...napr.


Prosím, držte sa zadania témy, lebo niekoho zas začnú svrbieť prsty a tému vykliká. Ďakujem
Kľudne píšte vaše názory K TÉME, ale som zvedavá najmä na názor kompetentných
Naposledy upravil Llívia : 14.01.13 at 15:59
Llívia Alaya1 13:53, Monika Kováčová 17:02, Mzdarka renca 17:08
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Llívia Pozri príspevok
...
lebo niekoho zas začnú svrbieť prsty a tému vykliká. Ďakujem
kuk ....1 vyriešené......

Koho že to niečo svrbí ???

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
LukyKsJunior Member Členom od 13.01.13
Re: Zrušenie hodnotenia "Neužitočný" II

Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel - - - - ako aj táto téma


A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO - - - - čo je teba do toho, že prečo


Llívia Pozri príspevok
Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba...
Bez komentára nemusí byť jasné to, čo som zvýraznila. Tak preto ma je do toho, že prečo

srska je offline (nepripojený) srska

srska
Llívia Pozri príspevok
Nerozumiem tvojej otázke.
llívia, ja zas v tvojom prvom príspevku nevidím otázku - enem text: "
Prosím, držte sa zadanej otázky, lebo ....." preto sa pýtam

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

! Stefan2005
... niekedy mám chuť navrhnúť aj obmedzenie počtu nových tém, ktoré môže člen za jeden deň (pre niektorých aj za 1 týždeň) pridať na jeden príspevok...
Paula Súhlasím, pokiaľ ide o "hlúposti"...ale kto by robil "sito"?

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
srska Pozri príspevok
llívia, ja zas v tvojom prvom príspevku nevidím otázku - enem text: "
Prosím, držte sa zadanej otázky, lebo ....." preto sa pýtam
Opravené

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
Stefan2005 Pozri príspevok
... niekedy mám chuť navrhnúť aj obmedzenie počtu nových tém, ktoré môže člen za jeden deň (pre niektorých aj za 1 týždeň) pridať na jeden príspevok...
Pridaj k návrhu ešte aj obmedzenie počtu kliknutí na "Vyriešené" a máš moju podporu
Llívia Požiadala som o znovu otvorenie témy + chronického klikača nahlásim adminovi :-)

Zrušenie hodnotenia "Neužitočný" III

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.