Zavrieť

Porady

Zrušenie hodnotenia "Neužitočný"

Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

....mne to tlačítko nevadí. Už som pár tiež dostala - aspoň viem, čo je to za človeka. Len sa pousmejem nad jeho jeho slabosťou a vôbec ho neriešim.... Neviem, či by komentár "prečo" pomohol....taký človek Ti dá dôvod "lebo" a si vybavená. A on sa bude ďalej smiať, ako Ťa "vytočil".
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
ja som za, ale aj za zrušenie možnosť ""vyriešené""" lebo akú už to má len zmysel, že klikajú na vyriešené osoby, ktoré s témou nič spoločné nemajú a ani len do témy neprispievajú?. a to iba kliknem preto, aby som niekomu robila napriek??? a potom že sú hádky, no veď sa ani nečudujem.
vlastne by som tú možnosť nechala iba pre zadávateľa, nech on uzavrie svoju tému ak už dostal svoju radu,
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

tictac7 Pozri príspevok
....mne to tlačítko nevadí. Už som pár tiež dostala - aspoň viem, čo je to za človeka. Len sa pousmejem nad jeho jeho slabosťou a vôbec ho neriešim.... Neviem, či by komentár "prečo" pomohol....taký človek Ti dá dôvod "lebo" a si vybavená. A on sa bude ďalej smiať, ako Ťa "vytočil".
Ty vieš, ja viem "kto komu prečo začo", ale sú ľudii, ktorí nevedia.
Myslím si, že "Kto komu prečo začo" by si komentáre typu "lebo" odpustili - toľko súdnosti ešte majú.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Barbara Pozri príspevok
ja som za, ale aj za zrušenie možnosť ""vyriešené""" lebo akú už to má len zmysel, že klikajú na vyriešené osoby, ktoré s témou nič spoločné nemajú a ani len do témy neprispievajú?. a to iba kliknem preto, aby som niekomu robila napriek??? a potom že sú hádky, no veď sa ani nečudujem.
vlastne by som tú možnosť nechala iba pre zadávateľa, nech on uzavrie svoju tému ak už dostal svoju radu,
http://www.porada.sk/t198277-uzavret...tela-temy.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
tictac7 Pozri príspevok
....mne to tlačítko nevadí. Už som pár tiež dostala - aspoň viem, čo je to za človeka. Len sa pousmejem nad jeho jeho slabosťou a vôbec ho neriešim.... Neviem, či by komentár "prečo" pomohol....taký človek Ti dá dôvod "lebo" a si vybavená. A on sa bude ďalej smiať, ako Ťa "vytočil".
...vadí - nevadí....šak aj ja som už dostal , povedzme , že aj právom ....a dokonca aj takí mi zadreli , ktorých si vážim !!!

No pravdu povediac , ak niekto klikne v srandičkách ( mne pravidelne bobino38 ) , tak to je už na zamyslenie , posedenie u psychoša...
Podotýkam , že vtipy poznám iba slušné alebo dobré ...

Komentár by aj pomohol , aspoň by dotyčný prezentoval svoje myšlienkové pochody ...
Jednoznačne by sa to mohlo s tým komentárom aplikovať u nových zadávateľov ( povedzme počtom príspevkov ) ...že prečo ?
Nuž ako názorný príklad " odborného " príspevku by som uviedol snáď ...samozrejme , že na bludy sa reaguje adekvátne...vytáčam dotyčného do nemoty
http://www.porada.sk/t198187-chcem-z...i-zivnost.html
0 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

buchač Pozri príspevok
...vadí - nevadí....šak aj ja som už dostal , povedzme , že aj právom ....a dokonca aj takí mi zadreli , ktorých si vážim !!!

No pravdu povediac , ak niekto klikne v srandičkách ( mne pravidelne bobino38 ) , tak to je už na zamyslenie , posedenie u psychoša...
Podotýkam , že vtipy poznám iba slušné alebo dobré ...

Komentár by aj pomohol , aspoň by dotyčný prezentoval svoje myšlienkové pochody ...
Jednoznačne by sa to mohlo s tým komentárom aplikovať u nových zadávateľov ( povedzme počtom príspevkov ) ...že prečo ?
Nuž ako názorný príklad " odborného " príspevku by som uviedol snáď ...samozrejme , že na bludy sa reaguje adekvátne...vytáčam dotyčného do nemoty
http://www.porada.sk/t198187-chcem-z...i-zivnost.html

...hmmm, neviem, mne od takých ľudí fakt stačia len bežné príspevky.... Pochybujem, že v zdôvodnení svojho rozhodnutia by niečo múdrejšie napísali

...ale v tej diskusii si sa fakt nechal strhnúť. Veď to vyrieš inak
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia Pozri príspevok
Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.
Čakala som, že sa k tomuto vyjadria kompetentní a nikto nič. No čo, aspoň poniektorí chronckí klikači majú Vánoce po celý rok
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Zaujimavé je ,že tuto tému založila jedna z najkontroverznejších,najvyhranenejších,najnamy slenejších ,
najnetolerantnejších a najuzkoprsejších osob zučastňujúcich sa diskusiach na tejto stránke.

Llivia, u mńa si v tejto hitparade v prvej trojke !

Smiešne na tom je,že sama si tiež nešetrila hodnotením "neužitočné" a veselo si ho rozdavala na všetky strany ,hlavne
svojej na život a na smrť uhlavnej nepriateľke ... vieme kto to je...

a kritizuješ to,čoho si sama sa hojne zučastňovala

hadam nechceš povedať,že tie neužitočné adresované inym diskutujúcim boli objektívné , a vobec nie s krvou podliatymi očami nenavisťou ????
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

WAU!
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Možno budem trochu od veci,

ale jediný sposob ako zaviesť poriadok na porade , je rozdeliť poradu na dva celky ,

prvý bude čisto "odborný", čím myslím účtovnícke témy, tam sa utiahnu tí skalní,čo hĺadaju "Ducha porady"
a malo by to byť na sposob "drak-a",teda diskutujúci si za členstvo v tomto elitnom klube budú platiť

a druhy celok bude Porada-pokec ,kde bude vstup voľný , kde bude slobodné diskusné fórum aj o politike a o čomkoĺvek

navrhujem tieto dve porady aj farebne odlišiť, prvý celok by mohol ostať tak ako je bledomodrý a ten druhý ,pokec,by mohol byť povedzme fialový

a tak každý bude spokojný, elita sa nebude stýkať s plebsom,čím sa utlmia mnohe nazorové rozdiely a konflikty a každý bude mať priestor na svoju realizaciu..
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Indeed Pozri príspevok
Možno budem trochu od veci,

ale jediný sposob ako zaviesť poriadok na porade , je rozdeliť poradu na dva celky ,

prvý bude čisto "odborný", čím myslím účtovnícke témy, tam sa utiahnu tí skalní,čo hĺadaju "Ducha porady"
a malo by to byť na sposob "drak-a",teda diskutujúci si za členstvo v tomto elitnom klube budú platiť

a druhy celok bude Porada-pokec ,kde bude vstup voľný , kde bude slobodné diskusné fórum aj o politike a o čomkoĺvek

navrhujem tieto dve porady aj farebne odlišiť, prvý celok by mohol ostať tak ako je bledomodrý a ten druhý ,pokec,by mohol byť povedzme fialový

a tak každý bude spokojný, elita sa nebude stýkať s plebsom,čím sa utlmia mnohe nazorové rozdiely a konflikty a každý bude mať priestor na svoju realizaciu..
trosku nedomyslene ... ci premyslene?

preco mam platit draka ked mam zaujem poradit?

a stranka POKEC uz existuje

ved si zaloz svoju fialovu stranku a tam si urcuj pravidla
4 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

nepovažujem sa za elitu, ale okrem diskusie v odborných témach mi nevadí čítať o tom, ako sa varí ryža... a určite nebudem platiť za to, že niekomu "môžem poradiť" v odbornej téme. A je veľká pravda, že témy, v ktorých diskutuje aj Llivia, zďaleka obchádzam a hneď zatváram... rovnako prepínam napr. aj Farmár hľadá ženu, lebo mi je trápne pozerať sa na účinkujúcich a idem sa radšej von hanbiť za nich, keď už sa sami za seba nehanbia...
7 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

A keď niekoho nezaujíma, kde sneží, tak nech na tému nekliká ...napr.
9 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Indeed Pozri príspevok
Zaujimavé je ,že tuto tému založila jedna z najkontroverznejších,najvyhranenejších,najnamy slenejších ,
najnetolerantnejších a najuzkoprsejších osob zučastňujúcich sa diskusiach na tejto stránke.

Llivia, u mńa si v tejto hitparade v prvej trojke !

Smiešne na tom je,že sama si tiež nešetrila hodnotením "neužitočné" a veselo si ho rozdavala na všetky strany ,hlavne
svojej na život a na smrť uhlavnej nepriateľke ... vieme kto to je...

a kritizuješ to,čoho si sama sa hojne zučastňovala

hadam nechceš povedať,že tie neužitočné adresované inym diskutujúcim boli objektívné , a vobec nie s krvou podliatymi očami nenavisťou ????
Myslim si, zeby viacerym nezaskodilo, keby brali vitrualny svet trocha s nadhladom. Ja tu stale prezentujem, ze mi je uplne jedno,ci dostanem bod, ci nie, ani to nesledujem. Moznosti, ktore su dane, nech sa vyuzivaju. Kazdy ma slobodne pravo udelit, co len chce. Kym neporusi etiketu Porady.

Stiahla som sa do uzadia, aby sa vody ukludnili,neznamena to, ze som zmenila svoj nazor na urcite veci, ak si myslel mna a ja vzdy, ked sa niekto dobre odreaguje na mojom nicku len napisem- na zdravie, a tak to aj myslim. Vidim vela smutku a nestastia v zivote pri mojej praci, tak si myslim, ze snad ludom, ktori sa tu realizuju, ina moznost neostava. A nemam ani zlost, ani zakalene oci pri pisani svojich prispevov. Uz sa ludia realizuju neuzitocnym aj v temach o receptoch a obrazkoch. Snazim sa neurazat a nenadavat ludom Pride mi to dost podobre ludom v reality show-)

Trocha nadhladu a nebrat tie hodnotenia ako koniec sveta. Ved je to len net a da sa vzdy vypnut.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Netreba hneď ľudom kaziť radosť. Mne vôbec nevadí! Prečo? Lebo!


Lebo ho nevidím a teda ani nepoužívam.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Hodnotenie "neužitočný" má svoj význam v takom prípade,keď názor autora príspevku može viesť k chybe alebo inej ujme napriek snahe pomocť. V "stavbe" sa stretáme často s kváziodborníkmi a preto je dobré,keď znalý veci označí chybnú radu,aby sa nestalo,že nestranný záujemca o informácie urobí chybu alebo sa mu stane ujma. Myslím,že v každej miestnosti to tak je. Ak to niekto zneužije,sú na to ostatní,aby upozornili vhodným sposobom,že dané "neužitočné" je akési vybavovanie si účtov a názor má čo to do seba. Veď zneužiť sa svojim sposobom dá aj hodnotenie "súhlasím".
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marleau Pozri príspevok
Hodnotenie "neužitočný" má svoj význam v takom prípade,keď názor autora príspevku može viesť k chybe alebo inej ujme napriek snahe pomocť. V "stavbe" sa stretáme často s kváziodborníkmi a preto je dobré,keď znalý veci označí chybnú radu,aby sa nestalo,že nestranný záujemca o informácie urobí chybu alebo sa mu stane ujma. Myslím,že v každej miestnosti to tak je. Ak to niekto zneužije,sú na to ostatní,aby upozornili vhodným sposobom,že dané "neužitočné" je akési vybavovanie si účtov a názor má čo to do seba. Veď zneužiť sa svojim sposobom dá aj hodnotenie "súhlasím".
Neviem , či by sa dalo ten klik podmieniť tým patričným zdôvodnením , že prečo je to " vlastne neužitočné " ...

Znova sa zopakujem ... ak niekto zadrie " neužitočné " v srandičkách , nuž pre takéhoto sa hodí len ohodnotenie " suchár " ( slušný výraz ) ...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

alaya1 Pozri príspevok

... Uz sa ludia realizuju neuzitocnym aj v temach o receptoch a obrazkoch. ...
pre mna je neuzitocne ked niekto napriklad do temy "recepty s obrazkami"

- prilepi obrazok misiek, z ktorych jedia psy ... je to sice mily obrazok ale v danej teme neuzitocny - keby bol doplneny aspon nejakym receptom konkretnej maskrty pre psov ...

- prilepi obrazok bez receptu

mam za to, ze cisto obrazkovych, srandickovych a inspirativnych tem je na porade dostatok

alaya1 Pozri príspevok
Snazim sa neurazat a nenadavat ludom Pride mi to dost podobre ludom v reality show-)
este si zabudla dopisat "... dourazam a potom po reakcii prispevok bud upravim ... alebo vymazem ... a potom som za dobru"
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Prepac Dara, ja som nikdy ani na nete, ani v realnom zivote nikoho nedourazala, dokonca nepouzivam ani vulgarizmy. Neironizujem povolanie prispievatelov, aj ked ini maju v tom zalubu. Neuzitocne je pri obrazkoch jahodok, lineckeho cesta. Ale nech sa paci, kazdy vyslovil svoj nazor, ohodnotil .Recepty som prilozila, aby aj neskuseni v kuchyni vedeli, co je na obrazku, nakolko su tam jahody so slahackou- ale s napadom a linecke cesto kazda priemerna kucharka, cukrarka pozna.

Uz som sa vyjadrila, ze mne hodnotenie, bodovanie nevadi, nesledujem to, a ak su tu moznosti, dokonca aj zavretia tem a bodovania, nech kazdy vyuzije, ako mysli. Na to sluzia.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Zo všetkého vyplýva,že "neužitočné" nestratilo zmysel,ale bolo zneužité a nepoužíva sa na to,na čo bolo plánované. Každé hodnotenie má svoj význam a ak je myslené úprimne resp. správne,tak výrazne zvyšuje výpovednú hodnotu príspevku. Mňa určite presvedčí skor príspevok s 12-timi súhlasmi od odborníkov (pokiaľ poznám nicky na Porade) ako taký so žiadnym,aj keď aj ten má určite svoju hodnotu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať