Zavrieť

Porady

voda do domu? Ako na to.

Dobrý deň!
Bývame v malom mestečku a na dedine máme domček, ktorý by sme sme chceli používať ako víkendový a v lete by sme tam trávili aj dlhšie obdobie-hlavne rodina by sa tam stretávala-sme rozbehnutí po celom Slovensku.
No ale najprv by som potrebovala zaviesť do domu vodu- zo studne. Plastovú žumpu som si už objednala- a ďalej neviem ako na to. Potrebovala by som najprv radu, čo by to stálo - na dome nie sú potrebné veľké búracie práce.
Studňu máme-funkčnú, chcela by som kúpelku so sprchovacím kútom, umývadlo a v druhej miestnosti záchod a umývadlo. Urobilo by sa to z jednej miestnosti- ktorá je súčasťou domu.
prosím poraďte mi, ako na to, koľko by to asi stálo-materiál a cena za prácu a či sa v okrese Revúca nachádza nejaká firma, alebo partia, ktorá by mi to kvalifikovane spravili. Finančný rozpočet je pre mňa veľmi dôležitý.
vopred ďakujem za rady Zlatica
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    voda do domu? Ako na to.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.