Zavrieť

Porady

mobil za korunu

ahojte poraďáci...

ako mám postupovať pri zaúčtovaní bločku z ERP vystaveného na mobilný telefón. telefón stál 1,- Sk. aké konkrétne účty mám použiť?
ďakujem za odpovede...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ja účtujem na 501xxx/221 a vediem v operatívnej evidencii. Aj keď sme ho kúpili za "korunu"(predpokladám, že ide o paušál), hodnotu má vyššiu a sú k nemu účtované faktúry.

    evina je offline (nepripojený) evina

    evina
    vierkat
    ďakujem. čo znamená, že je vedený v "operatívnej evidencii"?
    Vedieš si evidenciu majetku odpísaneho priamo do nákladov, t.j. pod 30 tis., resp. nehmotného pod 50 tis.
    Naposledy upravil evina : 21.07.05 at 13:39

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Ja používam SW Pohoda a tam vediem evidenciu drobného dlhodobého majetku, ktorý nezaraďujem do "klasického" dlhodobého majetku,teda účtujem ho rovno do nákladov, ale chcem mať o ňom evidenciu aj dlhšie ako jeden rok. Inak stačí aj evidencia v exceli. To ide len o to, že pri kontrole sa dá dokázať, že sme napr. ten mobil kúpili a k nemu máme fakturovaný paušál, prípadne opravu, dokúpime baterku a pod. Tak isto vediem napr. aj počítač do 30000,-- Sk, fax a pod., aby som mohla bez problémov účtovať o spotrebnom materiáli, oprave ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.