Zavrieť

Porady

stravovanie

Sme malá potravinárska firma. Neposkytujeme stravné lístky, nakoľko zamestnanci si môžu zobrať z predávaného tovaru, na konzumáciu na pracovisku potraviny. Ako máme v tomto prípade účtovať poskytnutie stravy? Máme si mesačne určiť nejakú sumu na 1 pracovníka a o to znížiť náklady na nákup potravín? A ako to budeme účtovať zamestnancom?
vopred vďaka!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    kalinka
    Sme malá potravinárska firma. Neposkytujeme stravné lístky, nakoľko zamestnanci si môžu zobrať z predávaného tovaru, na konzumáciu na pracovisku potraviny. Ako máme v tomto prípade účtovať poskytnutie stravy? Máme si mesačne určiť nejakú sumu na 1 pracovníka a o to znížiť náklady na nákup potravín? A ako to budeme účtovať zamestnancom?
    vopred vďaka!!!
    A môžu si to jedlo aj napr. ohriat? Neviem, ci je aj to ohrievanie správne.....ale v zákone sa píše, že zamestnávateľ je povinný zabezpečiť zamestnancom teplé jedlo. Aj tu na porade sme sa o tom rozprávali a bolo tu spomenuté, že ani napr. taký hot dog nie je vhodné jedlo.

    Stravovaniezamestnancov

    (1) Zamestnávateľ je povinný zabezpečovať zamestnancom vo všetkých zmenách stravovaniezodpovedajúce zásadám správnej výživy priamo na pracoviskách alebo v ich blízkosti. Túto povinnosť nemá voči zamestnancom vyslaným na pracovnú cestu.

    (2) Zamestnávateľ zabezpečuje stravovaniepodľa odseku 1 najmä podávaním jedného teplého hlavného jedla vrátane vhodného nápoja zamestnancovi v priebehu pracovnej zmeny vo vlastnom stravovacom zariadení, v stravovacom zariadení iného zamestnávateľa alebo zabezpečí stravovaniepre svojich zamestnancov prostredníctvom právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie sprostredkovať stravovacie služby, ak ich sprostredkuje u právnickej osoby alebo fyzickej osoby, ktorá má oprávnenie poskytovať stravovacie služby. Na účely stravovaniasa za pracovnú zmenu považuje výkon práce dlhší ako štyri hodiny. Ak pracovná zmena trvá viac ako 11 hodín, zamestnávateľ môže zabezpečiť poskytnutie ďalšieho teplého hlavného jedla.

    ajobs je offline (nepripojený) ajobs

    muž ajobs
    kalinka
    Sme malá potravinárska firma. Neposkytujeme stravné lístky, nakoľko zamestnanci si môžu zobrať z predávaného tovaru, na konzumáciu na pracovisku potraviny. Ako máme v tomto prípade účtovať poskytnutie stravy? Máme si mesačne určiť nejakú sumu na 1 pracovníka a o to znížiť náklady na nákup potravín? A ako to budeme účtovať zamestnancom?
    vopred vďaka!!!
    Vo vašom prípade by som poskytoval buď teplé hlavné jedlo (ak sú na to podmienky na pracovisku), alebo stravné lístky. Poskytovanie potravinového tovaru nemá charakter poskytovania jedla.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Janka, to to čo uvádzaš ano malo by to tak byť. Ak na to zamestnávatel nemá podmienky a povaha práce jeho pracovníkov to nedovoluje, tak im dáva stravné lístky. Zadávateľ otázky ale chcel asi niečo iné.
    Pekný aj keď sychravý deň želám...

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Manual
    Janka, to to čo uvádzaš ano malo by to tak byť. Ak na to zamestnávatel nemá podmienky a povaha práce jeho pracovníkov to nedovoluje, tak im dáva stravné lístky. Zadávateľ otázky ale chcel asi niečo iné.
    Pekný aj keď sychravý deň želám...
    Ja si myslim, že kalinka pochopila, čo som tým chcela povedať a ajobs to doplnil. A je dobré, že to mala podložené zákonom.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Janka6685
    Ja si myslim, že kalinka pochopila, čo som tým chcela povedať a ajobs to doplnil. A je dobré, že to mala podložené zákonom.

    Ale áno OK

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    Manual
    Ale áno OK
    .

    kalinka je offline (nepripojený) kalinka

    kalinka
    Áno postrehol si správne poraďák Manuel. Nám sa jedná hlavne o správne zaúčtovanie, použitých potravín a dopad na zamestnaca. Tieto potraviny je možné, čo aj robíme, tepelne spracovať a podať teplé jedlo.
    Naposledy upravil kalinka : 12.11.05 at 17:52

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.