Zavrieť

Porady

info k ročnému zúčtovaniu dane

Týmto by som Vás chcela veľmi pekne poprosiť, kto bol na školení ohľadom ročného zúčtovania dane a má chvíľku čas, aby mi napísal na čo si treba dať pozor a čo sa zmenilo oproti r.2004. Chcela som isť na školenie a určite aj nejaké ešte budú ale nedá sa, buhužiaľ tento rok od kedy sa mi narodila dcéra, akosi nič nestihám a stále dorábam staré veci, nejako sa s toho nemôžem vymotať + samozrejme kontroly.

Vopred Vám všetkým veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    matafe je offline (nepripojený) matafe

    matafe
    Čo sa týka školení ohľadne ročného zúčtovania preddavkov na daň predpokladám, že sa rozbehnú niekedy v decembri. Pretože koncom októbra bola schválená novela zákona o dani z príjmov, ktorá obsahuje aj niektoré ustanovenia týkajúce sa ročného zúčtovania za rok 2005 účinné od 15.12.2005. Novela zatiaľ nevyšla v zbierke zákonov.

    SlavkaS je offline (nepripojený) SlavkaS

    SlavkaS
    Ahoj Maťa,

    spomýnaš si ma ešte zoz Košicoch min.rok školenie Jožko, aj zajtra je školenie ohľadom ročného zúčtovania v Bielom dome, f. Educo - Consult Žilina, ale nemôžem isť lebo mala mi nič nechce jesť, len kojim a ešte nam k tomu idú aj zúbky, takže vôbec neviem jak tento rok poukončujem.

    Ďakujem za odpoveď.

    Slavka

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Len sa Ty Slávka pekne venuj malej (čo tak prilepiť sem foto?) a o ročné zúčtovania sa nestaraj, poradíme.

    EPk je offline (nepripojený) EPk

    EPk
    Slavka, gratulujem Ti k dcerke. Tento cas je pre nu najdolezitejsi. Aka je velka? Iste sa z nej tesis, ked kazdy den nieco nove objavi, alebo sa nauci. Ten cas Ti velmi rychlo utecie a co nevidiet bude velka. Ja uz mam deti velke od 12 do 22 a teraz len spominam, aki boli zlati, ked boli mensi. Materialy zo skoleni sa daju prilozit, ale este je asi zavcasu, tak si vychutnaj pokojne chvile pri malickej.
    Eva

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Slávka krásne bábo, blahoželám. Daj jej prosím božtek za mňa.
    Naposledy upravil Tweety : 22.11.05 at 16:58

    Daska je offline (nepripojený) Daska

    RAK Daska
    Boze ta je krasna, moji maju uz 12 a 15 a niekedy sa mi veru cnie za obdobim, kedy boli takyto
    Naposledy upravil Daska : 22.11.05 at 17:01

    matafe je offline (nepripojený) matafe

    matafe
    Slavka, pamätám si ťa, keď budem mať info zo školenia dám ti vedieť ... viac v SS.

    Natka Szcz je offline (nepripojený) Natka Szcz

    Natka Szcz
    Ahoj Slavka,
    mala je nadherna.
    Chcem ti len povedat,ze nicoho sa neboj na vsetko budes mat dost casu. Ja mam maleho Filipka, ktory pred nedavnom oslavil 1 rocik. Stihali sme minulorocne RZD aj vsetko co k mzdam patri. Su tu fajn ludia,ktori mi tiez vela pomohli.Viem,ze ak mam problem, mozem sa spolahnut na poradakov.
    Takze si uzivaj malej bambulky a veeela krasnych zazitkov.

    N.

    Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

    Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac Jozef Mihál
    Slávka, je krásna a celá mama .-)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.