Zavrieť

Porady

Ako urobiť projekt v programe MS project?

Ahojte, chcela by som poprosiť niekoho skúseného urobiť malý projekt v tomto programe. Hľadala som na nete nejaký manuál k tomuto programu,ale nenašla som nič. Len sem tam skrátenú 1 kapitolu pre potreby školiacej spoločnosti pre svojich klientov. Ide o to, že ku skúške na VŠ /študujem externe/ potrebujem urobiť skrátený projekt - vybrala som si Vianočný koncert - a nemali sme praktické cvičenia k tomuto programu, len nám dali možnosť stiahnuť si jeho skúšobnú verziu. K tomu treba urobiť Gantov diagram /to vraj urobí program/ a štatistické výpočty /alebo aj finančné/.

Za každé info, alebo pomoc, alebo manuál k programu MS Project 2007 alebo 2010 vopred veľmi pekne ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    syssi15 je offline (nepripojený) syssi15

    syssi15
    A ešte chcem k tomu dodať, že program je v angličtine a ťažko sa mi v ňom preto orientuje. už som ho niekoľko krát skúšala a robila si skúšobné projekty, ale nerozumiem tomu čo sa deje v pozadí programu, teda čo na čo nadväzuje, čo akože program urobí sám, kde to nájdem, atď...

    Ako urobiť projekt v programe MS project?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.