Zavrieť

Porady

Zmena DPH v registr.pokladni od nového roka(20%)

Ahojte, prosím vás o info, ak malopredajňa má RP, kde logicky je nastavená DPH 19% a od nového roka sa mení DPH na 20%, môže si to SZČO nastaviť v pokladni sama alebo musí volať servis pokladne(samozrejme na pokladni je plomba), ktorý zapíše vykonané zmeny do knihy pokladne???? dakujem a prajem pekný zvyšok dňa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vango je offline (nepripojený) vango

    vango
    Treba napísať o akú pokladnicu ide.

    Pri väčšine pokladníc je to jednoduchý krok. Ak to podnikateľa zvládne, môže si to spraviť sám (stačí pár kliknutí).

    Napíš aký typ pokladnice máte. My sme servisná firma na ERP, môžem ti poradiť.

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Ide o pokladnicu EURO 2000 TE, našla som aj knihu k tomu, tak je tam popis v pohode, že to zvládneme sami, len mi ide o to, či to musí robiť odborník so zápisom do knihy-že boli vykonané zmeny či nie.
    vango Pozri príspevok
    Treba napísať o akú pokladnicu ide.

    Pri väčšine pokladníc je to jednoduchý krok. Ak to podnikateľa zvládne, môže si to spraviť sám (stačí pár kliknutí).

    Napíš aký typ pokladnice máte. My sme servisná firma na ERP, môžem ti poradiť.

    vango je offline (nepripojený) vango

    vango
    katarina.j Pozri príspevok
    Ide o pokladnicu EURO 2000 TE, našla som aj knihu k tomu, tak je tam popis v pohode, že to zvládneme sami, len mi ide o to, či to musí robiť odborník so zápisom do knihy-že boli vykonané zmeny či nie.
    Nie zápis sa robiť nemusí

    Zmena DPH v registr.pokladni od nového roka(20%)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.