Zavrieť

Porady

pracovný pomer

Dobrý den chcela by som sa informovať, či može zamestnavateľ prijať nových zamestnancov do pracovného pomeru, pokial je plný stav, ale je jeden zamestnanec v sučastnosti na PN-ke?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Andrea_23 Pozri príspevok
    Dobrý den chcela by som sa informovať, či može zamestnavateľ prijať nových zamestnancov do pracovného pomeru, pokial je plný stav, ale je jeden zamestnanec v sučastnosti na PN-ke?
    Ďakujem
    môže, dokonca na dobu určitú a to do ukončenia PN zamestnanca, ktorého bude zastupovať.

    Stina je offline (nepripojený) Stina

    Stina
    Môže. Zamestnávateľ rozhodne či má plný stav. Nového zamestnanca môže okrem TPP prijať aj na dobu určitú , alebo skrátený úväzok.
    Ešte by som sa Vás chcela opýtat, či može zamestnavatel somnou rozviazat pracovný pomer, ak nepodpišem dohodu o hmotnej zodpovednosti, v ktorej chýbaju podstatne naležitosti ako su hodnota zvereneho majetku a nie je presne definované o aku filialku sa jedna, na ktorej zodpovedam za hodnoty, nakolko má zamestnavatel až 3 prevádzky. A mám pravo ako veduca a moj zastup vidiet inventurny zoznam zverených hodnot za ktore zodpovedam?možu ma degradovat z mojej pozicie?
    Za Vaše odpovede Vám vopred ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.