Zavrieť

Porady

par. 116 ZP - dovolenka

Vie mi niekto prosim vysvetlit par. 116 ods. 2? Konkretne ma zaujima ak ma zamestnanec nevycerpanu dovolenku este z roku 2009 mozem mu ju na zaklade tohto paragrafu preplatit na konci r 2010 alebo mam najst ine riesenie aby mu dovolenka neprepadla. Pretoze system prenesie do roku 2011 len dovolenku z r 2010. Nasla som na porade tuto temu ale je z neaktualneho obdobia.Prip. ma odporucne na temu v kt. sa problematika rozobera. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    5 dní by mohol dostať preplatené.
    Teda v prípade zadania zostali 4 dni, tie by sa mu preplatili, ak by mal nárok na 25 dní.
    Ak má nárok na 20 dní, tak mu 4 dni prepadnú.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zuzkasch Pozri príspevok
    Vie mi niekto prosim vysvetlit par. 116 ods. 2? Konkretne ma zaujima ak ma zamestnanec nevycerpanu dovolenku este z roku 2009 mozem mu ju na zaklade tohto paragrafu preplatit na konci r 2010 alebo mam najst ine riesenie aby mu dovolenka neprepadla. Pretoze system prenesie do roku 2011 len dovolenku z r 2010. Nasla som na porade tuto temu ale je z neaktualneho obdobia.Prip. ma odporucne na temu v kt. sa problematika rozobera. Dakujem
    doplň prosím zostatok dovolenky z r.2009 a nárok na dovolenku za rok 2009

    zuzkasch je offline (nepripojený) zuzkasch

    zuzkasch
    zamestnanec ma rocne narok na 20 dni dovolenky. K 31.12.2010 mu zostava 24 dni. t.j. 4 dni z r.2009. Toto ma zaujima ale aj pri zamestnancoch ktori maju narok na 25 dni dovolenky. Nerozumiem preco ods.2 riesi 4 tyzdne...

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    zuzkasch Pozri príspevok
    zamestnanec ma rocne narok na 20 dni dovolenky. K 31.12.2010 mu zostava 24 dni. t.j. 4 dni z r.2009. Toto ma zaujima ale aj pri zamestnancoch ktori maju narok na 25 dni dovolenky. Nerozumiem preco ods.2 riesi 4 tyzdne...
    Ak má zamestnanec nárok na 20 dní dovolenky, nevyčerpaná dovolenka mu prepadá.

    zuzanna je offline (nepripojený) zuzanna

    zuzanna
    zuzkasch Pozri príspevok
    zamestnanec ma rocne narok na 20 dni dovolenky. K 31.12.2010 mu zostava 24 dni. t.j. 4 dni z r.2009. Toto ma zaujima ale aj pri zamestnancoch ktori maju narok na 25 dni dovolenky. Nerozumiem preco ods.2 riesi 4 tyzdne...
    a aky je rozdiel keby mal narok na 25 dni taktiez by mu prepadla nie????

    par. 116 ZP - dovolenka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.