Zavrieť

Porady

Problém pri pripájaní

Takze zdravim. Dlhsiu dobu som hraval hry cez internet,, wow,, cod4,,.. No ale nedavno som sa chcel pripojiť na server a klient cez ktoreho som sa pripajal mi zrazu vyhadzuje chybu : chyba pri komunikacii zo serverom.. overte ci nieste pripojeny cez proxy alebo firewall... Uz sa mi neda pripojit na ziadny server.. neviem preco..byvam na dedine a kamarat ma ten isty net ako ja a vsetko mu ide v pohodicke.. Uz som skusal vsetko mozne firewall vypnut..povolit vo vynimkach..preinstalovat windows.. proxy ani neviem poriadne co je ale s tym som nic nerobil a je to vypnute.. Chlapikovi ktory ma u nas na starosti internet mi k tomu nic nevedel povedat..ani nenastavoval nic.. Prosim poradte mi co mam robit ??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

    tranzistor20
    Nemenil si router ? alebo AP ? ak si preinstaloval windows a stale to robi to iste a tvojmu kamaratovi u toho isteho providera to ide , chyba bude jedine medzi providerom a tvojim pc..... logika nepusti...

    Agostino je offline (nepripojený) Agostino

    Agostino
    Ja osobne som mal tento problém niekoľko krát. Popritom som sa ho pokúšal vyriešiť rôznymi spôsobmi. Zo začiatku som hľadal chybu v nastaveniach siete. Dokonca som kvôli tomu preinštaloval aj celý operačný systém.
    V dnešnej dobe to riešim tak že resetujem svoj router, počkám zopár minut kým sa uvedie do prevádzky a problém mám vyriešený, internet mi ide.

    tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

    tranzistor20
    tak ale restartovat router dokola to nikam nevedie.... router ma zivot zjednodussit a nie skomplikovat... tot moj nazor..ak je tomu tak , tak potom zreklamovat router alebo ho najlepsie vymenit...

    waran2 je offline (nepripojený) waran2

    waran2
    takto som pripojený do netu : pc-switch-dalsi switch-antena dalsia antena-dalsia antena-server lecon-optika Tcom. a potom to uz dalej ide do ba

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Skus sa pripojiť do niektorej z týchto hier, ak sa pripojíš tak si myslím že chyba nebude v pc:
    91.211.104.131:28960
    86.110.172.106:28964
    212.85.69.40:28960
    178.63.55.69:28960
    93.157.232.30:28960
    Jeto COD 4.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús postup postupného vylučovania (ak ti to nebude robiť problémy): vylučuj jednotlivé prvky reťazca prepojení pripájaním PC bližšie k zdroju internetu, aby si takto vylúčil, ktorý prvok tvojej "rozvetvenej" siete robí galibu.

    Problém pri pripájaní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.