Zavrieť

Porady

ASUS A6R - PROBLEM S WIFI

Dobry vecer,

moze mi niekto prosim poradit? Kupili sme si router BELKIN, manzelovi sa da pripojit notebook cez wifi, mne nie ... Ja mam ASUS A6R neviem si predstavit, vcom moze byt problem. Niekedy mi ukazuje, ze som pripojena cez wifi - kratkodobo mozno tak 7s ale stranky mi nenacita, vypise ze som off a potom sa offne aj wifi. Moze byt problem s ovladacom?

Daju sa stiahnut nejake FREE ovladace na tuto moju vykopavku? Nerozumiem sa tomu, prosim poradte.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evita26 je offline (nepripojený) evita26

    evita26
    Vlado40 Pozri príspevok
    Aký Belkin a aký windows je na notebooku - XP.
    Belkin model F5D7234-4-H V5, WINDOWS XP

    tranzistor20 je offline (nepripojený) tranzistor20

    tranzistor20
    ked zapnes notebook tak otvor start > spustit > potom napis "cmd" a potom v tom ciernom okienku (to je prikazovy riadok) napis "ping 158.193.4.13 -t" a nechaj bezat .... potom sa skus pripojit na tu wifi ...ked aj na tych 7 sekund.... a kym budes tu chvilku pripojena tak sleduj ci sa nieco zmeni v tom prikazovom riadku.... ak budes naozaj pripojena, tak by si mala vidiet neico ako "reply from 158.193.4.13 bytes=32 time=8ms TTL=64" ...
    Ak nebudes pripojena , budes tam stale vidiet iba "request timed out" ...... skus a daj vediet... potom sa pohneme dalej...

    ASUS A6R - PROBLEM S WIFI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.