Zavrieť

Porady

Tunis - Monastir ... ine oblasti

Piste prosim svoje skusenosti hlavne s lokalitou Monastir, jedna sa mi hlavne o plaz, kvalita cistota a podobne. Ale piste hocijake skusenosti s Tunisom a jeho plazami na pevnine. Dakujem
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Lokalita Monastir, tam som bola v hoteli El Mouradi Skanes Beach, o tom by som ti vedela napísať, ak by ťa tento hotel zaujímal.
7 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

ked pekne plaze a ciste more, tak oblast Mahdia
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pierrre Pozri príspevok
Piste prosim svoje skusenosti hlavne s lokalitou Monastir, jedna sa mi hlavne o plaz, kvalita cistota a podobne. Ale piste hocijake skusenosti s Tunisom a jeho plazami na pevnine. Dakujem
V oblasti Monastiru máš pieskové pláže = nie priezračná voda (ale nemožno povedať, že by bola špinavá). Záleží od hotela, ako je udržiavaná pláž - na každú pláž more vyplavuje chaluhy, niekde ich zhrabúvajú, niekde nahádžu späť od mora a niekde nechajú usušiť na piesku. Záleží od hotela. V každom prípade v Tunisku v okolí Monastiru nečakaj more modré ako v katalógu na Maldivy.
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Lubaba Pozri príspevok
Lokalita Monastir, tam som bola v hoteli El Mouradi Skanes Beach, o tom by som ti vedela napísať, ak by ťa tento hotel zaujímal.
Ešte lepší je čo som bol ja: El Mouradi Palace - Port el Kantaoui a myslím že aj stredisko je krajšie ako Monastir + je odtiaľ blízko do Sousse
http://recenzie-hotelov.lastminute.s...telov/?ID=2009
Naposledy upravil pivko : 14.01.11 at 12:53
0 0
Macka Macka

Macka je offline (nepripojený) Macka

pivko Pozri príspevok
Ešte lepší je čo som bol ja: El Mouradi Palace - Port el Kantaoui a myslím že aj stredisko je krajšie ako Monastir + je odtiaľ blízko do Sousse
http://recenzie-hotelov.lastminute.s...telov/?ID=2009
môžem potvrdiť, čo sa strediska, teda prístavu Port el Kantaou týka. My sme boli ubytovaní v Sousse/ ešte za čias starého Fishera/, pekné mestečko a na výlete v auaparku a okolí sme boli taxikom v susednom spomínanom prístave. Je to fakt veľmi pekné malé mestečko. Mne sa však Sousse páčil viac z toho dôvodu ,že bolo večer sa kam ísť prejsť, užiť si tie ich neazbudnuteľné trhy, mešity... Sousse je tretie najväčšie mesto Tuniska. Monastir by som asi vynechala z dôvodu, že je tam letisko. Mne to trochu vadí.Ale v týchto dňoch by som asi dovolenku v Tunisku pre nepokoje vynechala.
Ja osobne by som ešte raz chcela navštíviť Thajsko. To bola dovolenka na na ktorú nikdy nezabudnem, a cenový rozdiel nebola až taký veľký medzi dovolenkou v Európe a v Ázii. Len treba natrafiť na správnu cenu letenky, ktorá je čo sa dovolenky v Thajsku týka tou najdrahšou položkou.Ale ináč pobyt a strava sa nedajú s europskymi destináciami porovnať, pravda ak neberieme do úvahy tie najluxusnejšie hotely v Thajsku. To ale trochu mimo témy zadávatelky.
Pekné vyberanie dovolenky želám, lebo to je podľa mňa tiež jedna z tých príjemných vecí, hľadať, zisťovať,plánovať, prepočítavať.... vždy sa v tom doslova vyžívam.
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
26.2.letím do mojho druhého domova ,možeš sa pridať.
Naposledy upravil pivko : 15.01.11 at 05:29
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

pierrre Pozri príspevok
Piste prosim svoje skusenosti hlavne s lokalitou Monastir, jedna sa mi hlavne o plaz, kvalita cistota a podobne. Ale piste hocijake skusenosti s Tunisom a jeho plazami na pevnine. Dakujem
Ahojky , aj si si bol pozrieť príspevky k tvojej zadanej téme?
pierrre
Posledná návšteva: 09-01-11 09:04 PM
7 0
zuliatko zuliatko

zuliatko je offline (nepripojený) zuliatko

Lubaba Pozri príspevok
Lokalita Monastir, tam som bola v hoteli El Mouradi Skanes Beach, o tom by som ti vedela napísať, ak by ťa tento hotel zaujímal.
Mozem sa ja opytat na tento hotel? Dakujem
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

tentorok nám asi viacerým dovolenka v Tunisku nehrozí, určite tým opatrnejším, viaceré cestovky ponúkájú náhrady za uzatvorené zmluvy
6 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

Lubaba Pozri príspevok
tentorok nám asi viacerým dovolenka v Tunisku nehrozí, určite tým opatrnejším, viaceré cestovky ponúkájú náhrady za uzatvorené zmluvy
Už to tak nejako vyzerá, aj keď ešte stále dúúúúfam.
Žial veľmi stratia na príjmoch z cestovného ruchu. Revolúcia
po dvadsiatich rokoch čo bola v Europe, prešla aj na africký kontinent.
Musím sa porozhliadnuť aj po inej destinácii, pre istotu.
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Ja sa tiež poobzerám po inej destinácii, aj keby sa tam situácia zlepšila, neplánujem dovolenku v Tunise, a ani v Egypte.
MZV zatiaľ len odporúča cestu do Tuniska zvážiť, nepíše že neodporúča, vtedy by aj cestovky museli pri zrušení rezervácie zájazdu vyplatiť zálohu, alebo poskytnúť náhradu aj so zľavami, dnes ráno o tom hovorili v TV.


27.1.2011 | Oznamy a upozornenia pred cestovaním | Tunisko
Informácia pre občanov cestujúcich do Tuniska
5 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Bol niekto na dovolenke v Tunise - Monastír, hotel Palm Inn? Napíšte vlastné skúsenosti. Recenzie pri jednotlivých hoteloch je vec jedná a vlastná skúsenosť skutočných (nie fiktívnych) ľudí je zas niečo iné.
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

bola som tam pred troma rokmi..... dvor maličký, ale pláž v pohode
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

majú aj tobogány, inak služby nič moc
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Ďakujem, na dvore a bazéne ja osobne veľmi nebažím, veď to môžem mať aj u nás. Dôležitá je pláž a služby hotela.
0 0
ladyrs ladyrs

ladyrs je offline (nepripojený) ladyrs

ešte dodávam, že nie je priamo v Monastire, ale cca na polceste medzi Sousse a Monastirom, je tam zopár hotelov a asi jeden obchod
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Pred dvoma rokmi sme boli na Djerbe v hoteli Eden Beach +++, a rovnakej kategórie je aj Palm Inn. Tam sme mali od 9.OO hod do 23.00 hod k dispozícií animátorov, občerstvenie pri bazéne (vrátane rôznych koláčov, hranoliek, pizze a pod.) od 10. hod do 15. hod., v bare hotela občerstvenie alko i nealko od 9. hod. do 23. hod. Vodu sme si vôbec nekupovali, tú sme si mohli brať z baru podľa potreby. Strava bola super a hojne, vrátane nápojov. Podobná ponuka bola aj na nami vybraný hotel v stredisku Monastír a tak ma zaujíma, aká je pravda.
0 0
foresterbig foresterbig

foresterbig je offline (nepripojený) foresterbig

tutiola: tu máš recenziu http://www.holidaycheck.com/hotel-tr...hid_29473.html ale pozor tie izby na fotografiach ty mať nebudeš keď ideš zo slov. CK a ich výber izieb netreba ani komentovať.Z mojho pohladu a hodnotení je to až velmi slabé,a netreba zabúdať že tam bola minulý rok revolúcia a stále je to tam divočina volne sa pohybovať je adrenalín.
0 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Ak nemáš ešte vybraný hotel a lokalitu v Tunisku, voľ radšej Mahdiu alebo si skús prebookovať. Tam sú naozaj pekné pláže s bielym pieskom. Oveľa krajšie ako v Monastire či Sousse. Bola som v Monastire, Sousse aj Mahdii. A skutočne dobré recenzie nájdeš na www.orbion.cz máš tam recenzie, ktoré nepodliehajú cenzúre rôznych CK, nájdeš si presne čo hľadáš.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať