Zavrieť

Porady

Tunisko Hotel SOVIVA alebo MARHABA?

dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Dobrí deň ľudkovia boli ste niekto v Tunisku hoteloch Soviva alebo Marhaba, alebo v Turecku v hotely GOLD SAFRAN?
Usporiadat
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Ja som bola v Tunisku v hoteli Marhaba-club, bolo to tam na dobrej úrovni, páčilo sa nám tam. Ubytov.dobré, bazén vonkajší aj vnútorný,more blízko, veľké vlny, jedlo výborné.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Boli sme v Tunisku v meste Sousse v hoteli El Hana Beach. Super strava, krásna hotelová záhrada , vnútorný aj vonkajší bazén, more len cez cestu. Bolo tam tak dobre, že sme sa tam za dva roky vrátili.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

tunisko je cele krasne, myslim, ze na hotele ani tak nezalezi. odporucam a ked sme pri tom, bolo to fajn, nie teraz pri pocitaci, uz sa hlasia krize chi
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

No len všade, čítam, zlé recenzie na cestovky, v Tunisku sa vraj treba naťahovať o izby v hotely. Neviete mi poradiť cestovku?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
dara, základ v Tunise= kľud. vymenia, len trpezlivosť terba mať, Ja by som na tunis kartago odporučila, a vy ostatní?!! senecou som šla do Turecka a tiež plná spokojnosť Meryen hotel super strava, izby služby :
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

No chcela by som ísť veľmi do Tuniska, do hotela Marhaba a sú tam zlé recenzie cez medinu, v Kartago sú voľné už len 2* hotely, ktoré mi ani operátorka z Kartága nedoporučila.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

no ja som bola v Hammamete, Samira Club** a sice len ** ale parada. tunisko je fajn, len treba mat na zreteli, pokial si baba co len priemer slovenska, nechod nikde sama alebo v doprovode inej zeny, treba mat po ruke chlapa ja som kamaratku musela zachranovat z WC a to sme boli vonku 2 pary. clovek by neveril, ze sa musi strazit aj na WC
inak sla som cez Satur a nemozem sa stazovat na nic, od zaciatku az do konca to malo uroven. aj sme si zaplatili fakultativne, sahara, tunis atd atd a bolo to krasne...
0 0
Monika333 Monika333

Monika333 je offline (nepripojený) Monika333

V Tunise som bola vždy s CK Kartágo, majú bezchybnú organizáciu od odletu až po návrat. Na ostatné CK som počula aj negatívne vyjadrenia.
Hotely si na základe vlastných skúseností vyberám len 3-oj *** ( a viac), jednoznačne na pláži , nie mestské, lebo chodiť na verejnú pláž s domácim obyvateľstvom je pre našu mentalitu veľký nápor. Stravovanie beriem vždy švédske stoly, nie bufet, ani kontinentálne. ( Hlavne keď treba živiť chlapa). ALL INCL. považujem za zbytočnosť. Hygiena v hoteloch je super, to by sa mohli učiť aj u nás. No a možnosť lehátka a slnečníka pri bazéne, popríp. na pláži zadarmo, je len výhoda.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Prečo považuješ all inclusive za zbytočnosť Monika ?
Môžeš odporučiť neaký hotel ?
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

Monika333
Hotely si na základe vlastných skúseností vyberám len 3-oj *** ( a viac), jednoznačne na pláži , nie mestské, lebo chodiť na verejnú pláž s domácim obyvateľstvom je pre našu mentalitu veľký nápor. Stravovanie beriem vždy švédske stoly, nie bufet, ani kontinentálne. ( Hlavne keď treba živiť chlapa). ALL INCL. považujem za zbytočnosť. Hygiena v hoteloch je super, to by sa mohli učiť aj u nás. No a možnosť lehátka a slnečníka pri bazéne, popríp. na pláži zadarmo, je len výhoda.
to sme mali aj my a ta hygiena, to je pravda, nadherne cisto vsetko. a s tymi ** no my sme mladuckiii, staci ** jest nam vela netreba, zvladli sme ranajocky ake boli a vecere boli UZASNEEEEE a aj tak sme v hotely neboli, sme stale behali. asi tak. zalezi kto je ako navyknuty. ale je pravda, ze pokial ma niekto deti, radsej nech si da svedske stoly, deti nezjedia vsetko
Naposledy upravil evae : 07.06.05 at 10:10
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

vsimli ste si, ze pod diskusiou na tuto temu, t.j. dovolenka, su podobne temy ako zakon o dani z prijmov atd??? (roluj na spodok strany)
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja som bola v Tunisku s Kartágom, majú super sprievodcov. Sú to domorodci, ktorí študovali v čechách, vedia reč, poznajú našu mentalitu, sú ochotní. Hotely s 2 * sú veľmi skromné, väčšinou len s kontinentálnymi raňajkami. Treba brať hotely so švédskymi stolmi. čo sa týka výletov, nenechaj si ujsť tuniský večer, krásne je Kartágo. Výlet na Saharu je super, ale náročný hlavne pre menšie deti a starších ľudí, lebo sú tam dlhé presuny autobusmi. Normálne závidím!
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Evae, všimla som si si
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

dara
Evae, všimla som si si
zeby bol tunis danovy raj?
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

žeby? no čo poradí ešte niekto ?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Na tunis aj ja mám najlepšie zážitky Kartágo a Turecko so Senecou Meryen bol super!!! Súhlasím z názorom, že Tunis, Turecko najlepšie 3* a viac.... neoplatí sa menej!!!
0 0
Monika333 Monika333

Monika333 je offline (nepripojený) Monika333

Ráno a večer sa napapkať bohate stačilo, obedy, pizzu, zmrzlinu a ďalšie olovrantíky by ani chlap nezvládal, alkohol v takých "hicoch" neberie, stačí pred jedlom náš zdravotný, minerálky boli 0,7 TD ( okolo 20 Sk,-).
Bola som Omar Khayam ***- Hammamet - strava fantázia, vraj najlepšia na pobreží, fantastickí animátori, ubytovanie primerané, bez TV, minibaru
htl Thapsus *** - Mahdia - ubytovanie veľmi pekné, prostredie taktiež, animácie slabé, strava ušla, na môj vkus dosť korenistá (záleží od kuchára), krásna pláž, Mahdiu volajú "Karibik Tunisu"
Abou Nawas Golf **** - Djerba - už nie je v ponuke, ubytovanie aj strava zodpovedajúce, len to bol klubový hotel Talianov, takže sme si s angl., nemč., franc. ani nevrzli. Talianski animátori boli leniví. Ale more teplučké ako termálne kúpele.
0 0
anita anita

anita je offline (nepripojený) anita

účtovník, SZČO
Bola som na infoceste v Tunisku s CK Medina Tours. Nie je čo vytknúť tejto cestovke. Prešli sme veľa hotelov vo viacerých mestách, jediné čo by som vedela odporúčať-neodporúčať je výber hotelov kategórie *** a viac hviezdičiek. To kvôli hygiene a vyššiemu komfortu. All inclusive by som ja nedoplácala. Z jedného jediného dôvodu: podávajú sa len ich nápoje. Sú krásne farebné, dokonale namiešané do viacfarebných vrstiev a nádherne zdobené ale chuťovo sú ako naše sirupové vody. Polpenzia úplne stačí. Pláže sú krásne a v 4* sú zdarma slnečníky aj lehátka. Zážitok je absolvovať cestu saharou na džípoch s domorodcami, prezrieť si miesta kde sa natáčali Hviezdne vojny, a tiež je zaujímavé navštíviť obydlia domácich v zemi (v jamách). Zaujímavé je sledovať domácich mužov a ich prístup k ženám. Niektorý majitelia hotelov alebo riaditelia hotelov mali problém podať nám - ženám ruku. A blondínky bacha! Na vás letia vyslovene! Bez doprovodu ani na krok!
Bez srandy: nepiť vodu z vodovodu a neobjednávať si nápoje s ľadom.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Anitka a v holely Marhaba si náhodou nebola ?
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Skús si dať www.recenzie-hotelov.sk tam sú rôzne postrehy cestujúcich.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať