Zavrieť

Porady

Tunisko Hotel SOVIVA alebo MARHABA?

dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Dobrí deň ľudkovia boli ste niekto v Tunisku hoteloch Soviva alebo Marhaba, alebo v Turecku v hotely GOLD SAFRAN?
Usporiadat
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Tam som kukala a neni tam nič moc o tom písané.
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Priamo na stránke www.kartago.sk - vpravo je hodnotenie hotelov, vyhľadaj si Sousse- hotel Marhaba - teda je to hodnotenie klientov, ktorí tam boli.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Na tej stránke recenzie...je toho dosť málo.
Minulý rok, keď sme si vyberali dov., tak sme boli aj v Neckermane, tam, kde bola kedysi Francúzska predajňa /v BA/ a tam bol strašne ochotný chalan. Hneď, keď nám niečo ponúkal, tak na stránke zrejme tej spriatelenej CK, ktorej produkt predával, hneď dal vyhľadávať - v nemčine - recenzie na ten hotel. A veru bolo dosť veľa nepriaznivých. A všeobecne na každý hotel, ktorý sme pozerali, bola spústa recenzií, takže sa dal vytvoriť obraz. Páči sa mi solidárnosť tých ľudí, že to dajú vedieť, ako bolo, aby sa aj ostatní nepopálili.
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Na tej stránke kartágo som klikla na zopár hotelov, o ktorých si aj myslím, že sú fajn a nebolo tam žiadne hodnotenie.
Potom som klikla na položku "obľúbené" a tešila som sa nadarmo, nič tam nie je.

"V zozname Vašich obľúbených zájazdov nie su žiadne položky." ...
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
My chodievame síce len do Grécka, ale postup zháňania informácií by mohol fungovať aj pri Tunise. Takže, keď si vytipujem lokalitu, príp. vyberiem konkrétny hotel z ponuky CK - idem na nemecký net (ovládam žiaľ len NJ ) - www.yahoo.de (je dobré vedieť nemecký názov) a dám si vyhľadať lokalitu o ktorú mám záujem. Nemci sú rozlezení všade a majú v internete neskutočný výber rôznych "recenzií, postrehov z ciest, reportáží, chatov, fotiek...." z lokalít a z ubytovacích zariadení snáď z celého sveta. Minulý rok som tak našla babu, ktorá chodí tam, kam sme sa chystali my (thassos) už roky rokúce, a ktorá ma veľmi ochotne informovala - odpovedala mi mailami, takže som presne vedela, s čím treba rátať a čo môžem očakávať. Odporúčam tento postup vyskúšať pred každou dovolenkou, lebo info od CK je logicky zväčša len reklama
Naposledy upravil luebchenko : 07.06.05 at 13:16
0 0
Sany Sany

Sany je offline (nepripojený) Sany

Ja som bola vlani v hoteli Soviva, bolo fajn, je to hotel***, taký priemer. Trochu ďaleko k moru - na to pozor, treba vyjsť z hotelovej časti, po ceste a k pláži. To nebolo bohviečo. Ale inak strava v pohode, čisto - také klubové ubytovanie, nie klasický hotel. Ja som to mala ako služobku - z jednej firmy. Inak súkromne chodím na dovolenky cez Hydrotour a som maximálne spokojná.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

No a pritom Soviva je v katalógu Kartága uvedená ako hotel blízko pri pláži ak nie hneď pri nej. Tiež som sa popálila takto cez Koala tours. Je dobré dať vedieť o hoteloch aj pozitívne aj negatívne, aby sa aj CK zobudili a dávali väčší pozor na to aké služby vlastne za nekresťanské peniaze poskytujú.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Tu pripájam pre výstrahu jeden článok. Takže prečítať!!!
Naposledy upravil dara : 08.06.05 at 07:19
Snímka1.JPG  
Snímka2.JPG  
Snímka3.JPG  
Snímka4.JPG  
Snímka5.JPG  

Snímka6.JPG  
Snímka7.JPG  
Snímka8.JPG  
Snímka9.JPG  
Snímka10.JPG  

Snímka11.JPG  
1/1
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Dara-dík,nič tu nie je
A k All inclusive-nezavrhovať,vo všetkých hoteloch neradi vidia ak si tam človek dovlečie vlastnú vodu a jedlo,pri horúčavách v Afrike je to aj problém lifrovať toľko litrov vody vo vlastných rukách.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

bepo
Dara-dík,nič tu nie je
A k All inclusive-nezavrhovať,vo všetkých hoteloch neradi vidia ak si tam človek dovlečie vlastnú vodu a jedlo,pri horúčavách v Afrike je to aj problém lifrovať toľko litrov vody vo vlastných rukách.
Bepo mám to uložené ako ppt a nejde mi to uložiť, dúfam, že sa to bude dať prečítať aspoň takto.
0 0
skvrnka skvrnka

skvrnka je offline (nepripojený) skvrnka

Bola som v Tunise -Sousse v Marhaba-club, v hoteloch Marhaba a Marabout.
Pytate sa na Marhabu, preto k Marhabe len tolko, že je super, aj ubytovanie
(niekedy treba vyhádať izbu), aj stravovanie švedske stoly - bohatý výber
pre všetkých na raňajkách aj večeri, hneď na pláži, v záhrade 3 bazény, ktoré sú
spoločné rozmiestnené po záhrade pre Marhabu Beach, Marhabu a Marhabu Club,
lebo môžeme použiť všetky. Mesto Sousse je blízko a po obchodnej ulici
prejdete až k medine- centrum. Chodím každý rok aj tento rok idem, minulý rok
som bola 2x v máji a júni. Doporučujem cez CKHorizontravel aj cez Kartago.
1 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Skvrnka, ja idem do Marhaba Club. Chcem sa spýtať jedáleň je spoločná pre Marhaba a Marhaba beach? Alebo samostatná? Aká je tam pláž?
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

skvrnka a keď to máš pochodené, tak ty ktorý hotel doporučuješ???
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Dara,
ja som bola v hoteli Marhaba-club v júli 1999, teda už je to 6 rokov. Pláž tam bola pekná, hotel Marhaba-club mal samostatnú jedáleň. Celé to tam bolo na slušnej úrovni. Vedľa je hotel Marabout, tam chodilo (vtedy) dosť domácich, tak to tam bolo o niečo horšie.
1 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

iva
Dara,
ja som bola v hoteli Marhaba-club v júli 1999, teda už je to 6 rokov. Pláž tam bola pekná, hotel Marhaba-club mal samostatnú jedáleň. Celé to tam bolo na slušnej úrovni. Vedľa je hotel Marabout, tam chodilo (vtedy) dosť domácich, tak to tam bolo o niečo horšie.
Ivka a hotel MARHABA a Marhaba beach majú tiež každý samostatnú jedáleň ?
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

áno, je samostatná v každom hoteli
Fakt je ale ten, že predsa len tých 6 rokov, čo som tam bola - je dosť dlhá doba. Odvtedy som pochodila všetko možné, každý rok niečo. No a práve na Marhaba-club mám ozaj dobré spomienky. Musím ale povedať, že ja nie som náročný človek, ak idem na dovolenku s tým, s kým je mi fajn (a to je môj manžel a deti), potom super je pre mňa všade. Vyslovene som alergická na takých "rekreantov" ktorí "pindajú" na každú blbosť. Napríklad na večeri pri spoločnom stole : "ja tu nevidím žiadne steaky, ešte viacej ovocia, na raňajky stále to isté... (len 5 druhov jedál)". Tak to fakt neznášam takého reči, ako keby tí ľudia boli králi...
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Ešte som chcela napísať, že tak ako krásne vyzerá tá záhrada pri hoteli Marhaba-club v katalógu, taká krásna je aj v skutočnosti. Tam je vlastne viac hotelov so svojimi záhradami pospájaných dohromady, večer sú všade nejaké programy, hudba a pod., bolo tam fajn. Boli tam aj rôzne preliezky a hojdačky pre deti, vôbec som sa nebála pustiť ich tam aj bez dozoru (vtedy mali 12 a 8 rokov). Predtým ma totiž viacerí známi strašili, že v Tunisku je divočina, ale pritom tam bolo úplne bezpečne.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Ďakujem Ivka za tvoje vyčerpávajúce odpovede. Ja nie som taký typ a minulý rok som si už povedala, že sa budem tešiť keby hneď bolo zle a nie si to ešte viac znepríjemňovať. Zatiaľ som toho veľa nepochodila ale som vďačná aj za to málo kde som bola. Čo sa týka stravy, ja si aj tak vkuse vyberám skoro to isté, aspoň tým nič nepokazím, to sa mi vyplatilo už viac krát a keď moc špekulujem a dlho sa rozhodujem vždy je to hrozné. Chcem sa spýtať čo je na tom pravdy, že sa nedajú tam prevážať tuniské dináre ani odtiaľ. A ďalej ako je to tam s tými dotieravcami a čo stojí za to pozrieť. A ceny tam boli výhodné?
Naposledy upravil dara : 10.06.05 at 12:52
0 0
iva iva

iva je offline (nepripojený) iva

Čo sa týka dotieravcov - ja nie som blondína a mala som vždy pánsky doprovod, takže problém žiadny.
Dináre - fakt je, že sme tam žiadne neviezli, lebo sme žiadne nemali. Pri návrate - zostalo nám zopár mincí, tie sme si priviezli domov, nevidela som, že by na letistku niekoho kontrolovali. Ale aj sprievodcovia nás upozorňovali, že treba všetko utratiť a nič nevyvážať, aj na letisku v Monastire som videla nejaké podobné nápisy.
Ceny - boli sme v Tunisku aj minulý rok (len na inom mieste, ale jednoznačne v Marhaba-clube bolo vtedy lepšie) - prekvapilo ma, že je tam relatívne lacno (v porovaní napr. s Ibizou, kde sme boli zasa rok predtým) záleží to od kurzu dolára.
0 0
dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

iva
Čo sa týka dotieravcov - ja nie som blondína a mala som vždy pánsky doprovod, takže problém žiadny.
Dináre - fakt je, že sme tam žiadne neviezli, lebo sme žiadne nemali. Pri návrate - zostalo nám zopár mincí, tie sme si priviezli domov, nevidela som, že by na letistku niekoho kontrolovali. Ale aj sprievodcovia nás upozorňovali, že treba všetko utratiť a nič nevyvážať, aj na letisku v Monastire som videla nejaké podobné nápisy.
Ceny - boli sme v Tunisku aj minulý rok (len na inom mieste, ale jednoznačne v Marhaba-clube bolo vtedy lepšie) - prekvapilo ma, že je tam relatívne lacno (v porovaní napr. s Ibizou, kde sme boli zasa rok predtým) záleží to od kurzu dolára.
A cez akú cestovku ste šli do Tuniska ? Ešte ma zaujíma, či ste mali problém s izbou, ako sa všade píše čo sa týka Tuniska, že čakajú za všetko úplatky aj za izby.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať