Zavrieť

Porady

Inštalácia mobilu

chcem si stiahnut nejakú hudbuz PC do mobilu.Aj som nainštaloval program čo bol k mobilu aj usb pripojenie no ked sa pripojím z mobilom počítač ani nezaregistruje že je čosi pripojené. Už sa mi to nedarilo skôr s mojím samsungom čo som kúpil pod rukou a teraz z dcériným novým to isté.kde robím chybu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    a ked sa pripajas cez kabel, nenabehne ti na mobile nejaka ponuka? napr. spojenie s PC,prenos suborov ci nieco podobne?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ako sa spajas s PC ?

    Ak cez bluetooth tak by si si mal nastavit v mobile, aby bol tvoj telefon viditelny pre PC

    magor12 je offline (nepripojený) magor12

    magor12
    cez bluetooth sa pripojit neviem ,mam starší počítač a tam bluetooth nemam-teda aspon o tom neviem,žeby tu bol

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    magor12 Pozri príspevok
    cez bluetooth sa pripojit neviem ,mam starší počítač a tam bluetooth nemam-teda aspon o tom neviem,žeby tu bol
    Aký starý je ten počítač .Dúfam že nie až taký starý ,že tam máš iba USB1.

    magor12 je offline (nepripojený) magor12

    magor12
    tak to mám poriešené-poradil mi kolega v práci. Na mobile som si v kolonke pripojenie k počítaču musel odkliknúť VELKOKAPACITNÉ ZARIADENIE. Pripojí ma to na mobil,vlastne iba na kartu čo je v ňom-ale to mi bohate stačí.

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    Pokial chces telefon spojit s PC nesmies zvolit Velkokapacitne Medium. Vtedy je to len ako USB kluc. Musis zvolit PC Suite u samsungov Kies. Dobry program na pracu s mobilmy je MobilEdit. Je vsak plateny.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.