Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahoj majka....
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

ahoj
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ahojte volam sa Maja a som tu nova
mmkm Pozri príspevok
chcela by som vas poprosit ci mi nevie niekto poradit
...ahoj , volám sa buchač...
...som tu "starý"...ale sú aj starší ......aspoň členstvom...

Ani prosiť nemusíš ...ono stačí len opýtať sa , že v čom poradiť ...to by asi aj iných zaujímalo ...
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

no jasne no musim sa tu najprv zorientovat ako to funguje na som troska mimo hehe
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mmkm Pozri príspevok
no jasne no musim sa tu najprv zorientovat ako to funguje na som troska mimo hehe
Začni týmto ...

http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Chcela si radu, ak sa nemýlim.
Pretože si nová, dám Ti jednu radu ja. Je tu veľa tém z rôznych oblastí: mzdové, daňové, účtovné a do tej témy, z ktorej chceš dostať radu, sa dá napísať otázka.
4 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

moj ex mal priatelku a uz snou nieje priblizne rok no a jej matka mi vypisuje a bola aj za mnou ze jej dlhuje peniaze a neviem co mam robit vyvolava mi aj policajt ze to podali na policiu a zatahuju ma do toho ja som sa spytala ci maju nijaky doklad ze si ich pozical nikto mi nic nepovedal.......
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

dakujem a ked chcem poradit ohladom toho ze mi stale vyvolava ten policajt a ked som ho pytala nech mi da na seba kontakt povedal ze nemoze
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
mmkm Pozri príspevok
moj ex mal priatelku a uz snou nieje priblizne rok no a jej matka mi vypisuje a bola aj za mnou ze jej dlhuje peniaze a neviem co mam robit vyvolava mi aj policajt ze to podali na policiu a zatahuju ma do toho ja som sa spytala ci maju nijaky doklad ze si ich pozical nikto mi nic nepovedal.......
On dlhuje peniaze a nie Ty ...
Policajta maj pekne krásne tam , kde si myslíš ...
Nič sa nepýtaj , lebo kto sa veľa pýta , veľa sa dozvie ...niekedy aj nepríjemné veci ...
Proste , nie je to Tvoja vec a hotovo ...
mmkm Pozri príspevok
dakujem a ked chcem poradit ohladom toho ze mi stale vyvolava ten policajt a ked som ho pytala nech mi da na seba kontakt povedal ze nemoze
...žeby na rande Ťa pozvať chcel ???
Kontakt musí ...minimálne na služobnú linku ...
O čísle na kovovom štítku ani nevraviac ...
Policajt je povinný :

Policajt je pri každom zákroku povinný zachovávať česť, vážnosť a dôstojnosť osoby a nepripustiť, aby vznikla občanovi bezdôvodná ujma a aby zásah do jeho práv prekročil mieru nevyhnutnú na dosiahnutie sledovaného účelu. Policajt je pri zásahu do práv alebo slobôd osoby povinný túto osobu hneď, ako je to možné, poučiť o jej právach. [§8 zákona o policajnom zbore] Policajta možno pri výkone jeho právomocí fotografovať, alebo vyrábať videozáznamy. [rozhodnutie ústavného súdu II. US 44/00 -133] Policajt je povinný pred služobným zákrokom preukázať svoju príslušnosť k Policajnému zboru, ak to povaha a okolnosti služobného zákroku dovoľujú. Príslušnosť preukazuje policajt a) služobnou rovnošatou s identifikačným číslom a pri výkone služobnej činnosti aj s menovkou policajta, ktorá obsahuje jeho meno a priezvisko, b) služobným preukazom, c) odznakom služby kriminálnej polície alebo finančnej polície, alebo d) ústnym vyhlásením “Polícia“ (ďalej len “ústne vyhlásenie“). Menovkou sa policajt v niektorých prípadoch nemusí preukazovať.

Ústnym vyhlásením preukazuje policajt svoju príslušnosť k Policajnému zboru iba vo výnimočných prípadoch, keď okolnosti služobného zákroku neumožňujú túto príslušnosť preukázať inak. Len čo to okolnosti služobného zákroku dovolia, je povinný preukázať sa aj jedným z uvedených spôsobov.[§13 o pol. zbore]

Policajt v občianskom odeve povinne preukazuje príslušnosť k Policajnému zboru pred začatím služobného zákroku ústnym vyhlásením a služobným preukazom alebo odznakom služby kriminálnej polície, alebo finančnej polície. Ak zakročuje pod jednotným velením, ďalej proti osobe páchajúcej priestupok, trestný čin, proti zrejme podnapitej osobe, osobe ozbrojenej zbraňou alebo napríklad proti zaistenej osobe, je povinný preukázať svoju príslušnosť k PZ len ústnym vyhlásením. Služobným preukazom alebo odznakom sa preukazuje len ak to okolnosti zákroku dovoľujú. [§15 o pol.zbore]
11 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Majka, skús zadať otázku do:

Rodinné, občianske, spotrebiteľské právo
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

dakujem
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

mmkm Pozri príspevok
moj ex mal priatelku a uz snou nieje priblizne rok no a jej matka mi vypisuje a bola aj za mnou ze jej dlhuje peniaze a neviem co mam robit vyvolava mi aj policajt ze to podali na policiu a zatahuju ma do toho ja som sa spytala ci maju nijaky doklad ze si ich pozical nikto mi nic nepovedal.......
A majú dôvod ťa do toho zaťahovať???

Tuším, že právo bude mať ďalší hit.
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

No nemaju dovod ale vies sme zase spolu a teraz su same problemi a kazdemu to vadi.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

mmkm Pozri príspevok
No nemaju dovod ale vies sme zase spolu a teraz su same problemi a kazdemu to vadi.
Ahá, no a keď ste spolu, tak sa to bude týkať aj teba. Lebo však, to čo im zaplatí, o to sa menej ujde tebe.
Ak ten policajt nemá osobný záujem sa s tebou kontaktovať , potom v úradnej veci ťa musí písomne predvolať. Ale načo ti bol kontakt na neho, keď o tom nič nevieš?
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

No akurat mi volal vcera ale nedvihla som mu to a ked volal naposledy pred asi priblizne 3 mesiacmi povedal mi ze mu pride predvolanie na policiu ze to teda posuva dale a inac volal s cisla 0961661000 a predstavil sa mi a chcel sa snim najprv dohodnut takze vobec neviem co to ma ako byt zda sa mi ze to na nas hraju
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

Lebo ex manzel bol v zahranici tak aby sa mu vedel ozvat.
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

Ja viem ale mna to trapi ja som take trdlo ze to neviem hodit za hlavu
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

mmkm Pozri príspevok
Ja viem ale mna to trapi ja som take trdlo ze to neviem hodit za hlavu
V čom konkrétne by si potrebovala pomoc?
0 0
mmkm mmkm

mmkm je offline (nepripojený) mmkm

Vies on im nedviha telefon je v praci ked sa mu nedovolaju volaju mne a ked som snim naposledy volala tak mi povedal ze mu pride predvolanie na policiu tak som mu povedala ze dobre ze mu to odkazem ked snim budem ale do dnesneho dna mu nic neprislo a on znova volal ten policajt takze neviem ci to mame ignorovat alebo ja uz neviem co mam robit .
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Hrať to určite policajt nehrá, potrebuje ho jednoducho vypočuť , resp. získať informácie od ex, pretože bolo na neho podané trestné oznámenie. Dať sa vypočuť a vysvetliť veci, je predovšetkým v záujme ex. Skôr, či neskôr, si ho polícia nájde. A tým, že sa výsluchu vyhýba, len potvrdzuje, že má za ušami.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať