Zavrieť

Porady

problem s bootovanim Win7 z DVD

Snazim sa nainstalovat Win7, napalil som si na mojom pocitaci iso Win7 na DVD, skusil som ho bootnut, vsetko v pohode. Zlozil som iny pocitac, pre ktory je tato Win7 urcena, tam sa z tohto DVD nedokazem nabootovat. Mam ine bootovatelne CD z WinXP, z toho sa na nom nabootujem. V pocitaci je napalovacia DVD mechanika Plextor px-712a, v BIOSe to vyzera ze ju naslo a rozoznalo. Bootovacie DVD je napalene rychlostou 8x, na DVD-R. Zapojenie diskov a mechaniky je taketo : Channel 0, master - HDD; Channel 0, slave - HDD; Channel 1, master - DVD. Nejake navrhy ako s tym vybabrat?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

KoxXxo
Urob si bootovací USB kľúč..

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Urob si kópiu z toho DVD win7 na iné DVD medium a skús.Možno že to pomôže.Ináč pri botovaní pri inštalácií vypíše ,že pojkračujte stlačením ľubovoľnej klávesy,niekedy to prebehne rýchlo a ak si to nevšimneš a nestlačíš klávesu ,tak inštalácia jednoducho nepokračuje.

styfi je offline (nepripojený) styfi

styfi
konecne !!! ta app je super. Spravil som si boot USB, skusim na mojom kompe, ide, strcim do toho skladanca, nic . Tak som cez ten soft napalil DVD, to iste. Nakoniec som to vyriesil takto : Nasiel som tam v BIOSe cosi ako BOOT ANOTHER DEVICE, strcil som do kompu USB aj DVD, restartol, ze snad sa cohosi chyti a zistil som, ze sa mi to odbavuje na nejakej zabudnutej diskete co v nom bola od neviem kedy, tak som ju vytiahol, restartol a chytil sa z DVD . inak dakujem za odpovede

problem s bootovanim Win7 z DVD

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.