Zavrieť

Porady

Skúsenosti s ubytovaním na súkromí v Bulharsku

Rozmýšľam nad dovolenkou v Bulharsku.Bývať by som chcel na súkromí a cestovať autom.Rád by som poznal Vaše skúseností,aké sú v tomto smere možnosti a ceny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Zaleží od lokality.

    My sme boli v Primorsku.

    Cena za izbu / noc/2 osoby bola v okolo 20 €.

    Čo sa dá vygoogliť na nete skusenosti z roku 2005, 2007 tak to už nie je pravda.

    Aj Bulharsko sa od toho času posunulo ,hlavne v cenach , no stale má dovolenka v Bulharsku svoje čaro a svojsku atmosferu.

    Taserda je offline (nepripojený) Taserda

    Taserda
    Bol som s cestovkou v Kitene a celkom to ušlo,časy sa však menia 20€ na hlavu a noc?To už sa cenou blíži HR.Toľko som platil v Gradaci za 2 spálne+kuchyňa+kúpeľna+2x balkon, termín 15.7. 2009.Noc za 80€ pre 4osoby.Dúfam že tento rok v BG nedvihnú ceny vyššie.

    fargo je offline (nepripojený) fargo

    fargo
    Chodime do Primorska,mimo cestovky, toho roku hadam už piaty-krát.
    ubytovanie cca 15-20 EUR dvojpostelova izba noc.
    ranajky/svedske stoly/ cca 1,5-2 EUR osoba.
    obedy ,večere cca 4-6 EUR kde- ako.
    zasadne letecky,autom je to štreka a ked už tak cez Rumunsko

    Kukucka80 je offline (nepripojený) Kukucka80

    sprievodkyňa,cestovateľka Kukucka80
    Na súkromí sa ubytuje bez problémov hlavne v menších strediskách, na Slnečnom pobreží či na Zlatých pieskoch v hlavnej sezóne nemáte šancu. Ale napríklad v Pomorí je celé leto vždy niečo voľné napr. izba hneď pri mori s vlastným WC a sprchou pre dve osoby na noc stojí 14 €. Táto cena je z minulého leta t.j. 2010. Len prídete autom a pri každom druhom dome vidíte - svobodni stai, co znamená, že majú voľné izby. Takisto veľa starých babičiek stojí pri ceste hneď pri vjazde do Pomoria a ponúka ubytovanie. A strava lacná, na každom rohu, reštaurácie, obchody, pekárne...podobne sú na tom Kiten, Primorsko.

    Skúsenosti s ubytovaním na súkromí v Bulharsku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.