Zavrieť

Porady

PN

Zdravím všetkých poradákov, mám takúto prosbu, pracovník bol na pn od 3.1.2011 a dnes priniesol ukončenie k 31.1.2011, ale zároveň priniesol aj druhú PN so začiatkom od 1.2.2011.

Ide mi o to či to mám brať ako inú PN a vyplatiť mu prvých 10 dní aj pri tejto druhej. Ono doktor mu asi nechcel prvú nechať dlhšie aby nemusel na posudkovú - myslím si to . Na pn sa nepíše diagnoza takže môže ísť o novú - predbežne mi to pracovník potvrdil.Takže teraz prosím o radu čo a ako, ešte som sa s tým nestretla. Dopredu ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    hanjel Pozri príspevok
    Zdravím všetkých poradákov, mám takúto prosbu, pracovník bol na pn od 3.1.2011 a dnes priniesol ukončenie k 31.1.2011, ale zároveň priniesol aj druhú PN so začiatkom od 1.2.2011.

    Ide mi o to či to mám brať ako inú PN a vyplatiť mu prvých 10 dní aj pri tejto druhej. Ono doktor mu asi nechcel prvú nechať dlhšie aby nemusel na posudkovú - myslím si to . Na pn sa nepíše diagnoza takže môže ísť o novú - predbežne mi to pracovník potvrdil.Takže teraz prosím o radu čo a ako, ešte som sa s tým nestretla. Dopredu ďakujem
    Diagnóza sa píše, ale doklad s ňou, sa k Tebe dotane až pri ukončení PN. Takže: 2x náhrada príjmu.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    hanjel Pozri príspevok
    Zdravím všetkých poradákov, mám takúto prosbu, pracovník bol na pn od 3.1.2011 a dnes priniesol ukončenie k 31.1.2011, ale zároveň priniesol aj druhú PN so začiatkom od 1.2.2011.

    Ide mi o to či to mám brať ako inú PN a vyplatiť mu prvých 10 dní aj pri tejto druhej. Ono doktor mu asi nechcel prvú nechať dlhšie aby nemusel na posudkovú - myslím si to . Na pn sa nepíše diagnoza takže môže ísť o novú - predbežne mi to pracovník potvrdil.Takže teraz prosím o radu čo a ako, ešte som sa s tým nestretla. Dopredu ďakujem
    Vynaliezavosť niektorých doktorov naozaj nepozná hranice. Akmáš pochybnosti, že pracovník zneužíva PN-ku (prečo inak by sa bál posudkovej komisie), môžeš nahlásiť podnet na sociálnu poisťovňu.

    Inak prvých 10 dní novej PN-ky znovu platí zamestnávatel ako náhradu príjmu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.