Zavrieť

Porady

Kde je asi problem, cim to je?

Zdravim,

je tu niekto co by poradil? Po novej aktualizacii skype, ale i softweru pre mobilny telefon sa mi v PC nezobrazuju urcite okna, co to sposobuje ?

vid obrazok

vdaka za radu ( W XP home)
nezobr3.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    premiko Pozri príspevok
    Zdravim,

    je tu niekto co by poradil? Po novej aktualizacii skype, ale i softweru pre mobilny telefon sa mi v PC nezobrazuju urcite okna, co to sposobuje ?

    vid obrazok

    vdaka za radu ( W XP home)
    Pozri nastavenie internetového prehliadača, či náhodou nemáš zaškrtnuté, že nemá sťahovať obrázky. Je to funkcionalita pre takých, čo majú obmedzený internet, aby im sťahovanie obrázkov zbytočne nebralo z mesačného limitu. KEĎže si nenapísal, v akom prehliadači to je, musíš si to v nastaveniach pozrieť sám.

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    ako prenastaveny prehliadac mam operu, skusil som povolit vsetky vyskakovacie okna, ine neviem co by som mal, nenachaqdzam nic, no zatial nepomohlo

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    premiko Pozri príspevok
    ako prenastaveny prehliadac mam operu, skusil som povolit vsetky vyskakovacie okna, ine neviem co by som mal, nenachaqdzam nic, no zatial nepomohlo
    Tu v práci nemám operu, skúsim ti doma pozrieť, kde sa to nastavuje v Opere.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Máš nainštalovaný flash player.V Opere F12 pozri ,alebo v pravo dole na lište kde je lupa povoliť všetky obrázky.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    premiko Pozri príspevok
    no mam to takto

    vdaka za kazdu radu

    V Opere sa to nastavuje inde. Treba ísť cez Tools (Nástroje) a tam Preferencies, potom na záložke Web pages máš pri popise Image 3 voľby:

    Show Images
    Cache Images
    No Images

    Pozri, ktorú máš zvolenú. Aby ti ukázalo obrázky, musíš vybrat Show Images.

    Dokonca vpravo dole v tom menu máš voľbu Všetky obrázky, klikni na to.

    premiko je offline (nepripojený) premiko

    premiko
    dakujem za ochotu, ale to nie je ono, skontroloval som to, je to tak nastavene, na notasku ziadny problem, no na stolovom PC mi to po prevzati tych novych aktualizacii urobilo to co som dal na obrazok, skype i ta aplikacia pre mobil su funkcne, len ma hneva, ze to nezobrazuje, nevyzera to dobre

    zatial som poziadal o pomoc kde sa dalo a stale nic , no, kvoli tomu preinstalovat system zatial urcite nebudem

    tak vdaka

    Kde je asi problem, cim to je?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.