Zavrieť

Porady

Sťahovanie problem s .wmv

Dobrý deň, potreboval by som poradiť ako zmenim format sťahovaneho suboru z .wmv na taky ako je na stranke z ktorej ho sťahujem? Keď mi vyskoči okno kam chcem subor uložiť a ako sa ma volať, tak nemam na vyber ziadny iny format iba .wmv (screen sem nemozem dať, nakoľko nemam ešte 15 prispevkov).
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    12Free21 Pozri príspevok
    Dobrý deň, potreboval by som poradiť ako zmenim format sťahovaneho suboru z .wmv na taky ako je na stranke z ktorej ho sťahujem? Keď mi vyskoči okno kam chcem subor uložiť a ako sa ma volať, tak nemam na vyber ziadny iny format iba .wmv (screen sem nemozem dať, nakoľko nemam ešte 15 prispevkov).
    Ďakujem
    Ak ti to sťahuje vo formáte wmv, tak aj na stránke to je v tom formáte. Nedá sa sťahovať iný formát, než je na stránke. Jedine po stiahnutí skonvertovať na iný formát. Takže stiahni to wmv a potom to skonvertuj nejakým video konvertorom.

    12Free21 je offline (nepripojený) 12Free21

    12Free21
    Chobot Pozri príspevok
    Ak ti to sťahuje vo formáte wmv, tak aj na stránke to je v tom formáte. Nedá sa sťahovať iný formát, než je na stránke. Jedine po stiahnutí skonvertovať na iný formát. Takže stiahni to wmv a potom to skonvertuj nejakým video konvertorom.
    to nebude tým, na server som uploadol .avi alebo .mp3 subor a stiahnuť môžem iba .wmv. Neviem čim to je ale je to dosť otravné keď potrebujem .avi subor (ktory je na stranke)a musim ho konvertovať s .wmv.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    12Free21 Pozri príspevok
    to nebude tým, na server som uploadol .avi alebo .mp3 subor a stiahnuť môžem iba .wmv. Neviem čim to je ale je to dosť otravné keď potrebujem .avi subor (ktory je na stranke)a musim ho konvertovať s .wmv.
    NA akú stránku si to uploadol? Na nejakú podobnú ako youtube? Teda že priamo z tej stránky sa to dá pozerať v prehliadači? Potom to bude záležitosťou samotnej stránky, že videá konvertuje na nejaký štandardný formát, ktorý potom stránka poskytuje. Potom tvoj pôvodný súbor je nenávratne preč a stiahnuť sa dá len to, čo poskytuje daná stránka.

    Ak potrebuješ sťahovať taký formát, ako ukladáš, tak to ulož na verejné úložiská (napr. Hellshare) a odtiaľ si stiahneš presne to, čo uložíš v takom istom formáte.

    12Free21 je offline (nepripojený) 12Free21

    12Free21
    Chobot Pozri príspevok
    NA akú stránku si to uploadol? Na nejakú podobnú ako youtube? Teda že priamo z tej stránky sa to dá pozerať v prehliadači? Potom to bude záležitosťou samotnej stránky, že videá konvertuje na nejaký štandardný formát, ktorý potom stránka poskytuje. Potom tvoj pôvodný súbor je nenávratne preč a stiahnuť sa dá len to, čo poskytuje daná stránka.

    Ak potrebuješ sťahovať taký formát, ako ukladáš, tak to ulož na verejné úložiská (napr. Hellshare) a odtiaľ si stiahneš presne to, čo uložíš v takom istom formáte.
    však prave že som tie subory nahral na stranku ulož.to a od tiaľ naspäť touž ide vo formate .wmv. Dnes som nainštaloval IDM a už to sťahuje v takom subore ako je na stranke ( či je to .avi,.mp3,.flv...). Len doteraz som IDM nemal a mi to sťahovalo normalne, tak neviem či sa to da nejako nastaviť.. aby to aj bez IDM sťahovalo tak ako má.

    MilanH. je offline (nepripojený) MilanH.

    MilanH.
    takže sťahuješ súbor...ale keď ho sťahuješ, súbor nevieš konvertovať - až po stiahnutí. Da va ti iba takú možnosť, aký je súbor....

    Sťahovanie problem s .wmv

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.