Zavrieť

Porady

Western Digital Passport 120GB - problem s pripojenim k PC

Ahojte Poradaci. Stala sa mi dost neprijemna vec s externym HDD. Robil som na HDD zalohu dat, HDD som korektne vysunul cez spravcu. O par dni som ho chcel pripojit k PC, ale HDD sa neda pripojit k PC. V HDD tisko cvaka hard disk, ale to je vsetko. Toto mi robi na NB s OS Windows 7 Ultimate aj na netbooku s OS Windows XP (myslim, ze je tam Home Edition)
A teraz perlicka - HDD bez problemo mi ide na sluzobnom NB s Win XP Proffesional... Takze to znamena, ze HDD je funkcny. Preco ho odrazu neviem doma pripojit ani k jednemu PC? Predtym som ho podla potreby pouzival striedavo na oboch domacich pc...

Iba raz mi dalo chybovu hlasku, zial presnu textaciu si nepamatam. Bolo to nieco v tom zmysle, ze sa system pokusa pripojit nezname zariadenie.

Dakujem za kazdu radu.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
dalid Pozri príspevok
Ahojte Poradaci. Stala sa mi dost neprijemna vec s externym HDD. Robil som na HDD zalohu dat, HDD som korektne vysunul cez spravcu. O par dni som ho chcel pripojit k PC, ale HDD sa neda pripojit k PC. V HDD tisko cvaka hard disk, ale to je vsetko. Toto mi robi na NB s OS Windows 7 Ultimate aj na netbooku s OS Windows XP (myslim, ze je tam Home Edition)
Neviem či si použil právny výraz HDD cvaká.Cvaká ak má nedostatočný zdroj a nevie sa rozbehnúť alebo keď odchádza.Vtedy počuť zvuk ako jemné hvízdanie že sa roztáča a spomaľuje.

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma? mpca
Nemáš ho prepojený cez príliš dlhý USB kábel? Tuším originál sú dlhé maximálne 20cm..

dalid je offline (nepripojený) dalid

dalid
ten kabel ma nenapadol.. Doma pouzvam dost dlhy kabel, v praci cca max 30 cm... Zajtra ho donesiem domov a odskusam.

Vlado40 - nie, urcite nehvidza. Skor take tiche cvak-cvak, asi s dvojsekundovou pauzou....

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma? mpca
No som zvedavý či to pomôže ) Ja mám dokopy 3 kusy Western Digital Passport (160, 250 a 320GB) a na všetkých mi to cvakalo keď som mal dlhší kábel... tiež mi "lepilo" keď mi to prvý krát spravilo reku neje možné aby naraz sa pokazili 3 hdd

Western Digital Passport 120GB - problem s pripojenim k PC

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.