Zavrieť

Porady

Základy štrikovania, nájde sa niekto, prosím?

Dobrý deň, prosím vedela by mi nejaká dobrá dušička poradiť nejakú naozaj dobrú a kvalitnú stránku o základoch štrikovania?
Som úplna začiatočníčka, žiaľ nemám ani babičku pri sebe, ktorá by ma to naučila.Za akúkoľvek radu vám budem veľmi vďačná.
Chcela by som sa naučiť uštrikovať aspoň šálik
Usporiadat
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
ahoj, stránku teda neviem, ale mám čoto za sebou v štrikovaní, čo by si chcela vedieť?Jana
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zuzička2 Zuzička2

Zuzička2 je offline (nepripojený) Zuzička2

Ahojky Jani
Ďakujeem, že si odpísala, vôbec som nečakala takú rýchlu odpoveď.
Len problém je v tom, že ja ešte vôbec neviem štrikovať, preto hľadám niekoho, kto by mi vedel poradiť, kde hľadať nejaké základy..ale teraz mi napadlo, že možno v nejakých knižkách, lebo na internete som ani ja nič nenašla
Každopádne Ti ešte raz veľmi pekne ďakujem, si veľmi milá
Pekný dník
S pozdravom Zuzka
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
zadaj si do Googla- štrikovanie pre začiatočníčky, je tam dobrý návod ako na to, kludne sa ma môžeš pýtať, ak niečomu nerozumieš.
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Zuzička2 Pozri príspevok
Ahojky Jani
Ďakujeem, že si odpísala, vôbec som nečakala takú rýchlu odpoveď.
Len problém je v tom, že ja ešte vôbec neviem štrikovať, preto hľadám niekoho, kto by mi vedel poradiť, kde hľadať nejaké základy..ale teraz mi napadlo, že možno v nejakých knižkách, lebo na internete som ani ja nič nenašla
Každopádne Ti ešte raz veľmi pekne ďakujem, si veľmi milá
Pekný dník
S pozdravom Zuzka
mám i knižky môžeš mi prezradiť odkial si?
0 0
Zuzička2 Zuzička2

Zuzička2 je offline (nepripojený) Zuzička2

Jeej, ďakujem Ti veľmi pekne !!!
Určite sa na to pozriem, ja som hľadala pod rôznymi názvami a nič také mi nevyhľadalo, ale toto mi vyskočilo hneď, si veľmi šikovná
Vďaka za ochotu
Pekný dník
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Zuzička2 Pozri príspevok
Ahojky Jani
Ďakujeem, že si odpísala, vôbec som nečakala takú rýchlu odpoveď.
Len problém je v tom, že ja ešte vôbec neviem štrikovať, preto hľadám niekoho, kto by mi vedel poradiť, kde hľadať nejaké základy..ale teraz mi napadlo, že možno v nejakých knižkách, lebo na internete som ani ja nič nenašla
Každopádne Ti ešte raz veľmi pekne ďakujem, si veľmi milá
Pekný dník
S pozdravom Zuzka

Ked môžem pomôžem, brázdim i ja poradu ked mám volnu chvílu, su tu fakt "niektoré" baby, ktoré pomôžu ale nájdu sa i také, ktoré čakuju len nato, ktorá niečo pokecká a už ju maju "V zuboch",dufam, že ty sa s nimi nestretneš......
0 0
Zuzička2 Zuzička2

Zuzička2 je offline (nepripojený) Zuzička2

Ja som z Bratislavy
ale ak sa pýtaš kôli tomu, že by si mi požičala, tak to naozaj nemusíš, to od teba nemôžem chcieť ja by som si prípadne zbehla do knižnice.
Z tej stránočky na internete skúsim tie základy a uvidím podľa toho ako mi to pôjde, že ako ďaľej
Dúfam, že pôjde, vyzerá to zložito Ale to všetko nové
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Zuzička2 Pozri príspevok
Jeej, ďakujem Ti veľmi pekne !!!
Určite sa na to pozriem, ja som hľadala pod rôznymi názvami a nič také mi nevyhľadalo, ale toto mi vyskočilo hneď, si veľmi šikovná
Vďaka za ochotu
Pekný dník
[LEFT] je tam toho veľa, ked nebudeš niečomu rozumieť, ozvi sa, i cez môj profil ak budeš chcieť,
0 0
Zuzička2 Zuzička2

Zuzička2 je offline (nepripojený) Zuzička2

Ďakujem ale snáď nebudem musieť otravovať. Už si mi i tak veľmi pomohla určite sa ti to v dobrom vráti.
Ja som z Bratislavy- Karlova Ves
Tak ďakujem ešte raz a prajem krásny zvyšok večera.
Naposledy upravil Zuzička2 : 05.03.11 at 16:31 Dôvod: Zabudla som niečo pripísať..
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Zuzička2 Pozri príspevok
Ja som z Bratislavy
ale ak sa pýtaš kôli tomu, že by si mi požičala, tak to naozaj nemusíš, to od teba nemôžem chcieť ja by som si prípadne zbehla do knižnice.
Z tej stránočky na internete skúsim tie základy a uvidím podľa toho ako mi to pôjde, že ako ďaľej
Dúfam, že pôjde, vyzerá to zložito Ale to všetko nové


existuje aj skype..............Ja som sa naučila štrikovať tiež sama,ked boli decká malé tak som sa riadne vyšantila, ale teraz už neštrikujem,ale základy zostali,držím ti palce, a ozvi sa ako sa ti darí.......Jana
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Zuzička2 Pozri príspevok
Ďakujem ale snáď nebudem musieť otravovať. Už si mi i tak veľmi pomohla určite sa ti to v dobrom vráti.
Ja som z Bratislavy- Karlova Ves
Tak ďakujem ešte raz a prajem krásny zvyšok večera.
ale prosím ťa, načo toľko lichotok,
ja môžem zo svojho života len napísať, za dobrotu na žobrotu,,,,ale Teba sa to netýka,,,,,,,,,,,,,,,,dakujem......i tebe pekný zvyšok večera a nech sa ti daríí, potom sa pochvál.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja mám teda už niečo odštrikované, ale neviem si predstavit, že by som sa to naučila taktoraz to dokonca chytilo moju dcéru, napriek tomu že som jej to ukázala nešlo jej to-málo manuálne zručnánajlepšie by bolo keby ti to niekto ukázal. upliesť šálik, je fakt jednoduché a určite poteší vlasnoručný skús porozmýšľať kto z tvojeho okolia by ti ukázal základy
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Tak tá priložená téma je perfektná! Dobre som sa pobavila.
Zuzička2, máš tam aj ochotné učiteľky!
0 0
Micifuzik Micifuzik

Micifuzik je offline (nepripojený) Micifuzik

Dobrý deň, ak sa môžem zapliesť aj ja, práve hľadám niekoho, kto by mi vedel odpovedať na otázku ohľadom štrikovania. a vidím, že tu sú aj odborníčky.
dúfam, že svoj problém budem vedieť vysvetliť.
ak teda dovolíte, pokúsim sa to opísať. ja mám základy za sebou. teraz sa pokúšam podľa takého nákresu uštrikovať tvar listu. list sa mi však dosť skrúca. má to byť teda viac lístkov a potom zošité do takého šáliku. nevie mi poradiť niektorá z vás ako začínať a ukončovať prácu aby sa tak neskrúcala. na začiatku a na konci riadku je podľa nákresu hladké očko.
ďakujem pekne
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Micifuzik Pozri príspevok
Dobrý deň, ak sa môžem zapliesť aj ja, práve hľadám niekoho, kto by mi vedel odpovedať na otázku ohľadom štrikovania. a vidím, že tu sú aj odborníčky.
dúfam, že svoj problém budem vedieť vysvetliť.
ak teda dovolíte, pokúsim sa to opísať. ja mám základy za sebou. teraz sa pokúšam podľa takého nákresu uštrikovať tvar listu. list sa mi však dosť skrúca. má to byť teda viac lístkov a potom zošité do takého šáliku. nevie mi poradiť niektorá z vás ako začínať a ukončovať prácu aby sa tak neskrúcala. na začiatku a na konci riadku je podľa nákresu hladké očko.
ďakujem pekne
list sa skrúca rsp. je taký vypuklý aj keď sa vypletá normálne ako časť vzoru, takže keď ho robíš samostatne tak sa krúti.menej by sa krútil keby si mala okolo neho hladné očká,iba také množstvo ako je široký.ale inak potom ak to budeš prať-"v ruke" tak si to pekne rozprestri na plachtu, trošku sa zmierni krútenie
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Mária27 Pozri príspevok
Tak tá priložená téma je perfektná! Dobre som sa pobavila.
Zuzička2, máš tam aj ochotné učiteľky!


máš nejaký problém so mnou?
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
digehe1 Pozri príspevok

Ked môžem pomôžem, brázdim i ja poradu ked mám volnu chvílu, su tu fakt "niektoré" baby, ktoré pomôžu ale nájdu sa i také, ktoré čakuju len nato, ktorá niečo pokecká a už ju maju "V zuboch",dufam, že ty sa s nimi nestretneš......


už je to tu..............ani sme dlho nemuseli čakať................
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať