Zavrieť

Porady

Poradte firmu na interierove atypicke laminatove dvere BA a okolie

Dobry den, hladam spolahlivu firmu na vyrobu interierovych atypickych laminatovych dveri aj so zarubnami za co najlepsiu cenu. Najlepsie okolie BA ale ak tej firme nebude vadit moze byt aj z inej casti. Doteraz som dostala ponuku 4 dvere s montazou za 1400eur.
Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    filipenkobs je offline (nepripojený) filipenkobs

    filipenkobs
    Neviete náhodou nejakú firmu aj v okolí Banskej Štiavnice? potrebujem interierové dvere atipické širka 80cm múr 15cm výška otvoru 205cm . Zatial som dostal ponuku 450€ za jedny dvere so zárubňou.
    Mne robil dvere jeden majster z dyhovanej laťovky za 282 eur + montáž 16,5 eur . Robia po celom slovensku a som maximálne spokojný.
    stolárska výroba,kuchyne,vst.skrine,postele,schodiská a pod.Full servis na rekonštrukcie domov a bytov ...viac nabytokexbyt
    No laťovka nieje zas taká zlá,ale keď priplatíš cca 100.-,tak to máš vyrobené z plného masívu
    ale laťovka je z plného masívu tam mám smrekové jadro ktoré je odyhovane najprv bukovou dyhou vodorovne a potom je na tom ešte kolmo dubová dyha

    Poradte firmu na interierove atypicke laminatove dvere BA a okolie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.