Zavrieť

Porady

Daňové priznanie a zamestnanecká prémie

Dobrý deň chcela by som sa opýtať na zamestnaneckú prémiu,pracovala som do 06.07.2010 na polovičný pracovný pomer a potom som išla na materskú dovolenku, uplatním si zamestnaneckú prémiu za rok 2010 na počet mesiacov 7,alebo 12? Mám nárok aj na celu nezdaniteľnú čiastku 4025,70 Eur a ešte sa chcem opýtať keď si budem robiť daňové priznanie či potrebujem tlačivo zo soc.poistovní že som bola na materskej dovolenku od 07.07.2010-31.12.2010 vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Kejt Pozri príspevok
    Dobrý deň chcela by som sa opýtať na zamestnaneckú prémiu,pracovala som do 06.07.2010 na polovičný pracovný pomer a potom som išla na materskú dovolenku, uplatním si zamestnaneckú prémiu za rok 2010 na počet mesiacov 7,alebo 12? Mám nárok aj na celu nezdaniteľnú čiastku 4025,70 Eur a ešte sa chcem opýtať keď si budem robiť daňové priznanie či potrebujem tlačivo zo soc.poistovní že som bola na materskej dovolenku od 07.07.2010-31.12.2010 vopred ďakujem.
    doplň výšku hrubej mzdy a odvodov

    Materské nie je zdanitelný príjem. (pre seba - vo svojom DP) nepotrebuješ potvrdenie zo SP.

    Kejt je offline (nepripojený) Kejt

    Kejt
    Výška hrubej mzdy bola 153,85 mesačne.Takže keď pôjdem odovzdať daňové priznanie na daňový úrad nebudu odo mňa pýtať papier zo soc.poistovne kde som bola evidovaná 8,9,10,11,12 mesiac?

    Daňové priznanie a zamestnanecká prémie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.