Zavrieť

Porady

Hľadam pomocníka pre začiatočníka

Človek
Dobrý deň, hľadám niekoho ochotného a seriózneho, kto má kladný vzťah k účtovníctvu a pomohol by mi odpovedať na par otázok poprípade vyplniť moje prvé daňové priznanie typu A. (týkajúceho sa preddavkov)

Za každého pomocníka budem rád.
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Daj údaje a pomocníkov tu budeš mať hneď niekoľko.
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
ja tu už mám tému: „potvrdenie o preddavkoch na daň“ a neviem si s tým radi, že čo mám robiť podávať - nepodávať (a keď podať tak som začiatočník, tak to neviem vypísať) , dostanem vôbec nejaké preddavky ??? budem rád za každú pomoc .....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Pokiaľ nedáš "čísmenká" radu nečakaj .
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
"čísmenká" - rozmýšľam či sú to slová alebo eurá :-D ....no ja by som potreboval pomôcť vyplniť daňové priznanie typu A sam to nedokážem preto hľadám parťáka čo mi pomôže.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
čísmenká = čísla , v Tvojom prípade z Potvrdenia .......
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Willmond Pozri príspevok
Dobrý deň, hľadám niekoho ochotného a seriózneho, kto má kladný vzťah k účtovníctvu a pomohol by mi odpovedať na par otázok poprípade vyplniť moje prvé daňové priznanie typu A. (týkajúceho sa preddavkov)

Za každého pomocníka budem rád.
Willmond, ja som povrchne čítala Tvoj príspevok, prepáč, ale ja som všetko ostatné, okrem toho vyznačeného modrou
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
prečo povrchne je to až také amatérske:-D .....mne stačí, že si ochotná a máš kladný vzťah k účtovníctvu:-D však nikto nie je svätý a niekde tam vo vnútri mi chceš pomôcť ....cítim to :-D a ja to myslím seriózne ale s humorom ....môžem ti to poslať do spravy alebo na mail nech to je diskrétne ....
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

v tej druhej tvojej téme som ti napísala, že tých návodov tu máš niekolko.. keby si aspoň trošku pohľadal, zatial čo tu diskutuješ, si to mohol mať aj hotové..
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ewita888 Pozri príspevok
v tej druhej tvojej téme som ti napísala, že tých návodov tu máš niekolko.. keby si aspoň trošku pohľadal, zatial čo tu diskutuješ, si to mohol mať aj hotové..
ewita888, ja som tu dnes za dobrú.

Dnes som ešte neurobila dobrý skutok, tak to chcem odčiniť.
1 0
nikulik nikulik

nikulik je offline (nepripojený) nikulik

Willmond, je pekne ze to chces diskretne,ale tym ze to tu vsetko uvedies tak mozno pomozes nielen sebe ale aj ostatnym
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Melnick Pozri príspevok
ewita888, ja som tu dnes za dobrú.

Dnes som ešte neurobila dobrý skutok, tak to chcem odčiniť.
ale veď ja nič proti tebe ja zase robím dnes len dobré skutky, tak som si to potrebovala vykompenzovať.. tak som ho vyhrešila
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
tak dievčatá verím, že všetky ste tu pre dobré skutky a raz vám to karma vráti tak ste ma teda presvedčili a napíšem to sem, len mi napíšte čo presne potrebujete ....alebo budem rád keď to z nejaká z vás bude riešiť diskrétne ...a mne keď sa to podarí vyplniť tak to sem zavesím ....ja hlavne potrebujem mať niečo v kolonkách. ....len ma nehrešte ani nič podobné :-D ...berte do úvahy, že som amatér a začiatočník a rád sa učím a rýchlo :-D
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
ewitka ďakujem toto už som si tu našiel ale ja to mam úplne inak preto aj hľadám tu pomoc ....Melnick nieco navrhovala, čo dohodneme sa:-D ?
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Podľa čoho usudzuješ, že máš rozdielne DP od toho vzorového ?

choď si do profilu prečítať odkazy odo mňa. Rýchlo, o polnoci som za zlú .
1 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
Melnick- musíš ma kontaktovať ty ja mam súkromne spravy zablokované, pretože som asi nováčik neviem ...len mi prosím napíš ...lebo polnoc sa blíži a ja si ta chcem vidieť ešte tvoju dobrú polovičku:-D
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Willmond Pozri príspevok
Melnick- musíš ma kontaktovať ty ja mam súkromne spravy zablokované, pretože som asi nováčik neviem ...len mi prosím napíš ...lebo polnoc sa blíži a ja si ta chcem vidieť ešte tvoju dobrú polovičku:-D
Neboj, ľudia sa tak rýchlo nemenia. To som Ťa iba strašila , že budem za zlú.
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
inak pardon, že tu robím mimo témy ale potrebujem príspevky aby som ti mohol napísať konečne SS ...a zatiaľ nie si zla ...si dosť ochotná ...preto máš u mňa palec hore :-D
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Majka ti písala do tvojho profilu, tu http://www.porada.sk/member.php?u=224893 , nie cez SS.
Majka, hádam to do rána voľajako splichtáte.
0 0
Willmond Willmond

Willmond je offline (nepripojený) Willmond

Človek
Marína- ďakujem za upozornenie, ja viem ona mi píše len ja nemôžem nič ta skúšam nahrabať príspevky, ešte raz pardon za spam ....verím, že sa niekam dopracujeme teda neviem ako sa u dlho ponocuje :-D
0 0
Načítať ďalšie