Zavrieť

Porady

Soc.fond-príspevok na dopravu

Prosím fundovanejších o radu ako vypočítať príspevok na cestovanie pre zamestnacov zo soc.fondu.Zamestnanci ma bombardujú že od 9/05 majú nárok pokiaľ cestujú prímestskou dopravou a priemer.zárobok neprekročil 9460.-Sk.Neviem ako postupovať, aký priem.zárobok treba sledovať za štvrťrok?A akú sumu môžem preplatiť podľa cestovného alebo ako???Cez výplatu a zdaniť alebo čo?
Ak niekto vie prosím pomôžte.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    JKK
    Prosím fundovanejších o radu ako vypočítať príspevok na cestovanie pre zamestnacov zo soc.fondu.Zamestnanci ma bombardujú že od 9/05 majú nárok pokiaľ cestujú prímestskou dopravou a priemer.zárobok neprekročil 9460.-Sk.Neviem ako postupovať, aký priem.zárobok treba sledovať za štvrťrok?A akú sumu môžem preplatiť podľa cestovného alebo ako???Cez výplatu a zdaniť alebo čo?
    Ak niekto vie prosím pomôžte.
    Skús si niečo prečítať:

    http://www.porada.sk/t11749-prspevok...a-dopravu.html
    http://www.porada.sk/showthread.php?p=145392#post145392
    Naposledy upravil liba2 : 10.01.06 at 08:40 Dôvod: doplnenie linku

    JKK je offline (nepripojený) JKK

    JKK
    Veľmi nepomohlo,kde by som našla aktuálnu verziu zákona o soc.fonde a nejaký "lopatový" váklad k nemu.Dík.

    Soc.fond-príspevok na dopravu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.