Zavrieť

Porady

Refundácia DPH z Nemecka

Zdravím Vás všetkých.
Prosím o radu niekoho, kto sa venuje refundácii DPH zo zahraničia, konkrétne z Nemecka. Žiadala som o vratku DPH minulý rok - ešte za rok 2009 a teraz mi po cca 9 mesiacoch prišla odpoveď, že žiadosti sa nevyhovuje, lebo faktúry ako príloha boli zle priložené, pochopila som to tak, že boli naskenované a to je zle.
Ale ja žiadam vratku DPH aj z iných štátov, a tam žiadne problémy som nemala, všetci mi ju vrátili, iba z Nemecka nie a všade to posielam rovnako.
Preto by som chcela radu, kto žiadal DPH vrátiť z Nemecka - ako ste to posielali a či Vám vyhoveli a DPH vrátili. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Nám zabezpečuje vrátenie DPH zástupca - MomsPartner s.r.o., robia komplexný servis, zozbieranie dokladov, vypracovanie žiadosti, riešia všetky odvolania pod. Nám prídu peniaze a potom im zaplatíme províziu, je to
    rýcle a pohodlné.

    Refundácia DPH z Nemecka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.