Zavrieť

Porady

reklamacia kozenej sedacky

Zdravim,mozete ti poradit?Zaplatil som za kozenu sedacku.Po dlhej dobe mi ju aj dodali samozrejme s chybami.Napisal som reklamaciu,co firma najskor nechcela uznat,ale ubezpecili ma ze to opravia,ziadal som o vratenie penazi,kedze na sedacke bolo velke mnozstvo chyb.Opravili iba to co oni uznali za vhodne.Sedacku som neprebral a obratil som sa na Slovensku Obchodnu Inspekciu.Samozrejme ze navstivili danu spolocnost a mna vyrozumeli zaverecnou spravou ze spolocnost nepochybila i ked na zarucnom liste bola ako vyrobca uvedena ina spolocnost a moja staznost je neopravnena.S dotycnou firmou som sa snazil komunikovat ale nemaju o to zaujem.Viete mi poradit ako dalej?Ak by bolo po mojom tak SOI by som zrusil,nechrania spotrebitela ako zakaznika ale chrania firmy,pretoze firmy maju viac penazi na vsimne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Este mas moznost najst si znalca,ktory sedacku preskuma a vyhotovi ti znalecky posudok. na zaklade neho sa mozes obratit na sud .


    pripadne napis na sme.staznosti
    http://staznosti.sme.sk/index.php

    reklamacia kozenej sedacky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.