Zavrieť

Porady

exekutor

Dobrý den.chcem informaciu, že ak nemá čo exekutor zobrat, tak moze ist preto človek aj do basy?? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misstka je offline (nepripojený) misstka

    misstka
    no skôr nie ako áno, ale ak by napríklad išlo o to, žeby si neplatil úver a pri žiadosti by si uviedol nesprávne údaje, napríklad vyšší príjem ako je v skutočnosti a potom úver neplatil, môže ísť o úverový podvod.
    ale to nemá s exekútorom nič spoločné, exekútor si len počká, kým niečo nadobudneš alebo budeš dostávať napríklad dôchodok, plat a z toho ti to stiahne.

    marilyn21 je offline (nepripojený) marilyn21

    marilyn21
    nie žiadný uver, len do všzp by som mala zalatit velku čiastku a na to nemam a poslali aj čestne vyhlasenie a splatkový kalendar..ale ja im to poslem naspat lebo v tom je to ze doteraz som nemohla zaplatit co som mala, ale teraz uz by som mohla..ale to by bolo nepravdive lebo ani teraz nemozem zaplatit..takze cakam kým mi poslu exekutora..

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    marilyn21 Pozri príspevok
    nie žiadný uver, len do všzp by som mala zalatit velku čiastku a na to nemam a poslali aj čestne vyhlasenie a splatkový kalendar..ale ja im to poslem naspat lebo v tom je to ze doteraz som nemohla zaplatit co som mala, ale teraz uz by som mohla..ale to by bolo nepravdive lebo ani teraz nemozem zaplatit..takze cakam kým mi poslu exekutora..
    No,na Tvojom mieste by som sa dohodla.Pretože okrem toho exekutora sa Ti zrejme stane aj to,že ťa žiadny lekár v prípade potreby neošetrí a ak,tak len za hotové,alebo pri ohrození života.Veľmi sa na takýchto pravidlách pracuje.Okrem toho,skôr alebo neskôr peniaze mať budeš a VšZP si počká.A potom to pojde aj s urokmi urokov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.