Zavrieť

Porady

W.XP nejde internet

Zdravim. W7 mi stale zamrza tak som preinstaloval na W.XP.Neide mi tam internet.Mam BELNET. Nerozumiem tomu vraj treba nejake ovladače.Veď pri instalacii XP sa hneď na začiatku instaluju ovladače. Som začiatočnik neviem ako nato. Poraďte prosim čo robiť.Ďakujem.
Naposledy upravil Dav : 07.12.13 at 19:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Je potrebne sa pozret cez spravcu zariadeni, ci je sietova karta nainstalovana. Ak nie je, treba ju doinstalovat
    Ako zaciatocnikovy ti vvrelo doporucujem pouzit super vyhladavac www.google.sk

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stiahni si :
    LAN: Intel® PRO Network Connections LAN Driver pre XP

    http://downloadcenter.intel.com/Sear...+Board+D915PBL

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    ATANAS12 Pozri príspevok
    Mam ho.Chcem sa ešte opytať .Keď budem mať na jednom HDD nainstalovane W7 a W.XP či na oboch O.S.pojde internet. Za pomoc velmi pekne ďakujem.
    Áno pôjde. Len ho ako teraz, treba nainštalovať na oba operačné systémy.) Samozrejme pre win7 a iný pre xp.
    Naposledy upravil Juraj Tlach : 21.06.11 at 22:20

    Juraj Tlach je offline (nepripojený) Juraj Tlach

    človek Juraj Tlach
    Napíš názov notebooku alebo typ základnej dosky.
    Naposledy upravil Juraj Tlach : 20.06.11 at 04:49

    ATANAS12 je offline (nepripojený) ATANAS12

    ATANAS12
    Mam ho.Chcem sa ešte opytať .Keď budem mať na jednom HDD nainstalovane W7 a W.XP či na oboch O.S.pojde internet. Za pomoc velmi pekne ďakujem.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Mne win7 tiež zamrzal a zistil som, že problem bol v google chrome. Nešli mi pridavat fotografie na fotofore, v momente to zamrzlo. Odinštaloval som ho a nainstaloval nanovo. Tak ti len chcem ukazať, že trreba skušať. Prechod na starší win XP nebolo dobre strategicke rozhodnutie. A okrem ineho, ja mam niekolko inštalacii za sebou a win XP je natolko inteligentný OS, že najde sieťovú kartu a sfunkční pripojenie do internetu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.