Zavrieť

Porady

neuvedene IC DPH na fa

Dobry den,
je pravda, ze ak nie je uvedene na fakture od tlf operatora IC DPH klienta, nemoze si platca uplatnovat odpocet DPH? Zakaznik sa stal platcom pocas roka a neoznamil to opratorovi, tak ma fa vystavene stale len na ICO. DPH si odpocitaval co sa danovakom nepaci....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    je to tak. ičPH je povinná náležitosť faktúry.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Anairda Pozri príspevok
    vystavi Orange alb T-Com spatne faktury s IC DPH? Mate niekto skusenosti?
    0903903903 T-mobile

    ingak je offline (nepripojený) ingak

    ingak
    Bohužiaľ spätne nevystavia s IC DPH, len nové od kedy sa tieto údaje nahlásia. Skúsiť môžete, ale z vlastných skúseností to nerobia.

    palitaly je offline (nepripojený) palitaly

    palitaly
    ja som išla s originál osvedčením o IČ DPH do predajne, doplnila som si tam pred zamestnancom ručne údaje a oni mi tam dali pečiatku a podpis. Hrôza, ale aspoň niečo. Opravné faktúry nerobia.

    Kika69 je offline (nepripojený) Kika69

    Kika69
    My sme mali podobný problém, že tiež môj jeden klient nemal uvedené IČ DPH na fa od Orange. Nám povedali, aby sme zaslali do BA originály faktúr /bolo to adresované 1 konkrétnej osobe/ , IC DPH nám podopisovali ručne a opečiatkovali. Čo je však úplne najlepšie, že na nových faktúrach opäť IC DPH neuvádzajú a to sme tam zasielali písomnú žiadosť o doplnenie na existujúcich faktúrach a uvádzanie IČ DPH na budúcich faktúrach.

    promont maja je offline (nepripojený) promont maja

    promont maja
    ... volaj na zákaznícky servis ... hovory sa nahrávajú = istota, že ti tento tvoj problém pomôžu vyriešiť k tvojej spokojnosti ...

    neuvedene IC DPH na fa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.