Zavrieť

Porady

ZyXEL P-600 od Slovanetu Problém!!!

Dobrý deň,
Mám jeden problém ktorému absolutne nechápem ak sa to už tu riešilo tak sa vopred ospravedlňujem.

Takže objednal som si net od Slovanetu pán prišiel od T-Com natiahol kabel ja som skúsil napojiť môj t-com modem a všetko išlo perfektne potom mi prišlo od slovanetu modem aj s údajmi tie som zadal a modem nastavil všetko fungovalo super no a problém nastal v tedy keď som pc zapol na druhý deň,nič nefungovalo v sekcii (Centrum Sietových Pripojený a Sdílení ) som mal zrazu verejnú sieť miesto domácej a tak som to resetol stále to vyhadzovalo no keď som ich modem odpojil a skúsil od t-comu všetko išlo jak má domáca sieť naskočila viete mi poradiť čo stým?ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sonto221 je offline (nepripojený) sonto221

    sonto221
    Resetol som modem a znova zadal prihlasovacie údaje a som aj pár krát reštartoval PC a nič stále je tam verejná sieť miesto domácej siete a keď sa snažím zmeniť verejnú na domácu tak je tam sieť nezistená a nič viac nejde.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Aký máš OS.IP adresu máš na auto ?Ak áno skús zadať IP adresu sám,alebo skús odinštalovať sieťovú kartu a znova nainštaluj.

    sonto221 je offline (nepripojený) sonto221

    sonto221
    Window7 ...Áno všetko som už skúšal ale vždy ten istý výsledok.
    Naposledy upravil sonto221 : 25.07.11 at 20:44

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... na stránkach Microsoftu sa píše:

    "Položku Verejná sieť vyberte pre siete na verejných miestach (napríklad v kaviarňach a na letiskách). Toto nastavenie je navrhnuté tak, aby počítač nebol viditeľný pre iné počítače okolo a aby chránilo počítač pred škodlivým softvérom z Internetu. Domáca skupina nie je k dispozícii vo verejných sieťach a zisťovanie siete je vypnuté."

    Neviem ako je to vo W7, ale treba sa pozrič na "Centrum sieťových pripojení a zdieľania" - tu je zobrazené na akú sieť si pripojený a ako ste ju zadefinovali, teda či je to Domáca sieť, Sieť v práci alebo verejná sieť - v prípade omylu by sa problém mal dať zmeniť ( pod názvom siete je jej typ, kliknitím nyň zobrazia sa tri možnosti, kam tú sieť zaradiť....)

    ZyXEL P-600 od Slovanetu Problém!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.