Zavrieť

Porady

chcem kupit auto z bazaru

dobry den chcel by som kupiť auto z bazaru a nevdeli by ste mi niekto povedať naco si mam davať pozor aby ma neoklamali a co hovorite na autobazar aaa auto
Naposledy upravil arizona : 01.08.11 at 20:32
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Hlavne si kúp také, čo má najmenej km na tachometri.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
Hlavne si kúp také, čo má najmenej km na tachometri.
nerob si srandu dobre vieš, že to nie je ten správny parameter,lebo všetky sú stočené, dobre tak skoro všetky
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

dobre tak nepozeraj na tachometer

hlavne daj naštartovať motor na studeno

a Ty stoj vedľa auta a pozeraj čo vyjde z výfuku

idealne by nemalo vyjsť nič, až po chvíli nejaká para

ak po naštartovaní vyjde kúdol modrého dymu

tak chod preč od takého bazaru aj od takého auta.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som kupovala pred menej ako mesiacom ojazdenku 3r, nechcela som kupovať v týchto veľkých bazároch, pokukala som menšie bazáre, ale nakoniec som kúpila od sukr. osoby. hlavne treba ísť s osobou ktorá o autách niečo vie, hlavne aby vedel načo sa zamerať. to že je auto krásne naleštené neznamená, že nebolo z každej strany nabúrané.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

však aut na predaj sú tisíce a tisíce kusov

po celej Europe

len proces prihlasovania do evidencie je zbytočne byrokraticky

idealne to bolo za byvalého Československa

stačilo na DI odovzdať ŠPZ-ky a auto bolo hned prihlásené behom pol hodiny

žiadne somariny ako vybavovanie na urade pre pozemne komunikacie, kontrola originality a p.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ale veď treba povymýšľať xy druhov blbín za čo treba zaplatiť
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

ja v tom vidim lobbing predajcov nových automobilov

ak by bola jednoducha procedura prihlasenia ojazdeného auta

tak by všetci si davali doviezt ojazdené auta a nové autá by tým pádom nikto nekupoval
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Indeed Pozri príspevok
ja v tom vidim lobbing predajcov nových automobilov

ak by bola jednoducha procedura prihlasenia ojazdeného auta

tak by všetci si davali doviezt ojazdené auta a nové autá by tým pádom nikto nekupoval
lobing je náš celonárodný šport v každej sfére
0 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

Indeed Pozri príspevok
ja v tom vidim lobbing predajcov nových automobilov

ak by bola jednoducha procedura prihlasenia ojazdeného auta

tak by všetci si davali doviezt ojazdené auta a nové autá by tým pádom nikto nekupoval
Tiez neznasam tie vecne uradne nezmysly. Ale v tomto pripade je to na mieste. Viete si vobec predstavit ake jednoduche by bolo zlegalizovať kradnute autá keby to bolo ako za komunistov? Samozrejme tych par nestastnych co by si ich potom poctivo kupily by na to prisli a nemaly by ani auta a ani peniaze...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

yoyo3333 Pozri príspevok
Tiez neznasam tie vecne uradne nezmysly. Ale v tomto pripade je to na mieste. Viete si vobec predstavit ake jednoduche by bolo zlegalizovať kradnute autá keby to bolo ako za komunistov? Samozrejme tych par nestastnych co by si ich potom poctivo kupily by na to prisli a nemaly by ani auta a ani peniaze...
tu sa dá z legalizovať všetko
http://hnonline.sk/slovensko/c1-5239...nasich-cestach
0 0
yoyo3333 yoyo3333

yoyo3333 je offline (nepripojený) yoyo3333

lujza.j Pozri príspevok
Samozrejme viem ze ta kontrola nieje 100%. (aj ked tento konkretny pripad v tom clanku je o novych autach co KO nemusely absolvovať.) Viem aj ze sa robia a aj budu robit rozne podvody ale napriklad ta KO uz to tym podvodnikom stazuje. Ver ze bez nej by tu bolo oooooomnoho viac zlegalizovanych kradnutych aut a nakoniec by na to doplatil chudak co si ho poctivo v dobrej viere kupi...
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

martin-nik Pozri príspevok
dobry den chcel by som kupiť auto z bazaru a nevdeli by ste mi niekto povedať naco si mam davať pozor aby ma neoklamali a co hovorite na autobazar aaa auto
Ťažko takto poradiť. Keď máš známeho automechanika popros ho aby išiel s tebou do bazáru a auto si prezrel on.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ľubomír Pozri príspevok
Ťažko takto poradiť. Keď máš známeho automechanika popros ho aby išiel s tebou do bazáru a auto si prezrel on.
no najlepšie si zájsť s autom do servisu, ale nie do takého čo odporučí bazár.
1 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

lujza.j Pozri príspevok
no najlepšie si zájsť s autom do servisu, ale nie do takého čo odporučí bazár.
Suhlasim a aj nesuhlasim! Ja som bol v orig. servise danej znacky, dostal som aj papier o prehliadke s chybami na aute ( nic vazne ) a po tyzdni a najazdeni 800km sa mi motor rozpadol a auto som tak mohol predat na nahradne diely, resp kupit novy motor... Sudit sa by bolo na velmi dlhe lakte podla znameho pravnika...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

AAA Auto- úplne bomba špica bazár- mňa tam tak opinkali jak malého chlapca...
že zadarmo buď zimne pneu alebo navigácia- a po kúpe mi oznámili, že na 4-mesačné auto sa "akcia" nevzťahuje...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

stanco007 Pozri príspevok
Suhlasim a aj nesuhlasim! Ja som bol v orig. servise danej znacky, dostal som aj papier o prehliadke s chybami na aute ( nic vazne ) a po tyzdni a najazdeni 800km sa mi motor rozpadol a auto som tak mohol predat na nahradne diely, resp kupit novy motor... Sudit sa by bolo na velmi dlhe lakte podla znameho pravnika...
Právnik mal pravdu- AAA má takmer nepriestrelné zmluvy...
0 0
stanco007 stanco007

stanco007 je offline (nepripojený) stanco007

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Právnik mal pravdu- AAA má takmer nepriestrelné zmluvy...
Vymazal som ten prispevok aby som nerobil zlu reklamu... Ale realita je taka aka je co sa tyka AAAauto... Vsetky bazary maju take zmluvy... Odrbuju len ludi
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

stanco007 Pozri príspevok
Suhlasim a aj nesuhlasim! Ja som bol v orig. servise danej znacky, dostal som aj papier o prehliadke s chybami na aute ( nic vazne ) a po tyzdni a najazdeni 800km sa mi motor rozpadol a auto som tak mohol predat na nahradne diely, resp kupit novy motor... Sudit sa by bolo na velmi dlhe lakte podla znameho pravnika...
no tak si mal pri diagnostike žiadať, aby zistili aj možnú budúcu diagnozu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať