Zavrieť

Porady

wifi

ahojte poradaci mam taky problem ze chcodim do prace do ceska a mozem tam chitac vifi len problme je ze je kodovana ta ci neviete nahodou ako sa ja mozem dostat k heslu ci neje nejaky program naato aby som zistil heslo wifi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Radsej si kup v Cesku mobilny internet, ako hladat cesticku,ako sa niekomu na cierno napichnut.

    Tie ciastky za net ta nezruinuju...
    Alebo navstevuj miesta, kde je volna wi fi

    video1983 je offline (nepripojený) video1983

    muž video1983
    samozrejme ze existuju programy, co keby si najprv poziadal toho co ma ten internet o pristup s tym ze mu pokryjes nejake naklady?

    ak by si sa nelegalne napichol a ten co ma net, je trosku schopny moze zneuzit tvoje udaje vsetko co budes robit na nete uvidi

    martin-nik je offline (nepripojený) martin-nik

    martin-nik
    praveze neviem meno majitela no ja by som tal len zakladne veci robil mne sa neoplati kupovať tam net lebo neviem dokedy ma robotu tam a je to len turnusova taze radcej ten program by som potreboval ak my mozes pomocť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.