Zavrieť

Porady

Problém so stránkou

Dobrý deň. Mám problém dostať sa na jednú stránku, konkrétne Facebook(niesom na ňom závislá). Skúšala som nainštalovať nový prehliadač, ale aj tak s tým mám problém. Môže to byť tým, že som už raz z tejto stránky dostala vírus? Prosím, pomôžte mi. Za pomoc vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nix je offline (nepripojený) nix

    nix
    Kéď dám do hociktorého prehliadača facebook.com tak mi nakočí biela obrazovka a stránku mi vôbec nenačíta..

    nix je offline (nepripojený) nix

    nix
    pred tým ako som dostala ten vírus mi to išlo normíálne...ten vírus je ten nový, ten, ktorý ti vymaže, či napadne antivírus...tak so musela nainštalovať nový..a rozmýšľala som , či nebude facebook zablokovaný firewalom ...ale ja to neviem odblokovať...ani nič s tým...neviem ako sa k tomu dostať...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Neviem aký OS, ale všeobecne: povolenie pre FB vo firewalle povolíš, ak sa dostaneš do nastavení firewallu - u Windowsáckeho firewallu je to Brána firewall systému Windows a na karte Výnimky pozrieš do zoznamu Programy a služby a ak tam nájdeš Fasabúk , tak v štvorčeku označ (fajfka)>OK a firewall to povolí. Pokiaľ používaš iný firewall, tak v nastaveniach toho firewallu to hľadaj a povoľ.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Gina - to je práve úvodná stránka - akýsi vstup, dvere, kde musíš "zaklepať" menom

    melancton je offline (nepripojený) melancton

    melancton
    je to v práci? ...ak ti to blokuje zamestnávateľ a nedá sa s ním dohodnúť, skús ísť cez proxy. Napríklad

    http://www.hidemyass.com

    Janela je offline (nepripojený) Janela

    Som smoliar :-D ... Janela
    mám taký istý problém.Chytila som vírus a po preinštalovaní sa FB už nedá načítat.Čo robit_?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.