Zavrieť

Porady

Pozvanie Marocana na Slovensko

Dobrý deň! Veľmi pekne vás prosím o radu...čo všetko potrebujem ak chcem pozvať niekoho z MAROKA????...našla som síce kopu informácii ale nevyznám sa v nich!...ako mám postupovať??..čo mám vybaviť??..na koho sa obrátiť??? Ďakujem za radu a želám krásny deň!
Naposledy upravil arizona : 05.09.11 at 18:22
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

myara je offline (nepripojený) myara

myara
spamataj sa, muzom z Afriky ide len o to, aby sa dostali do Europy, mam znamu, ktora si sem takto dotiahla Egyptana, v kuse mu davala nejake peniaze, kupovala mu drahe veci, zadlzila sa, nakoniec ju vyhodili z prace, a ten jej Egyptan, ju velmi rychlo nechal a usiel do Rakuska
nikdy som nechapala taketo naivky...

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Gina Er Pozri príspevok
inak milujem témy s takýmto nič nehovoriacim nadpisom....
nazov som upravila,aby splnal http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
ďakujem za rýchlu odpoveď, ale nejako som sa s nej nič "potrebné" nedozvedela....-(..otázka mala by ť asi položená naopak...čo potrebuje Marocký občan na vycestovanie z krajiny??? ak viete poraďte mi prosím!!??...Ďakujem

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

BIZAL
Gina Er Pozri príspevok
tak to by sa mal marocký občan asi pýtať v Maroku,nie?
co ked je negramotny?
Bože ľudia veď ja som sa len spýtala!!!....pre boha ved ja mám svoju rodinu..len sme o tom počuli celé bajky tak som len chcela vedieť či je to pravda.....ale už ľutujem že som do tohoto klebetníku vôbec písala...mentalita sa nezaprie....

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

BIZAL
Janina Habibi Martinková Pozri príspevok
Bože ľudia veď ja som sa len spýtala!!!....pre boha ved ja mám svoju rodinu..len sme o tom počuli celé bajky tak som len chcela vedieť či je to pravda.....ale už ľutujem že som do tohoto klebetníku vôbec písala...mentalita sa nezaprie....
necerti sa, ja som to nemyslela v zlom. trochu som to otocila na srandu, tak sa ospravedlnujem...

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gina Er
tak to by sa mal marocký občan asi pýtať v Maroku,nie?

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gina Er
BIZAL Pozri príspevok
co ked je negramotny?
ale vie hádam rozprávať?

BIZAL je offline (nepripojený) BIZAL

BIZAL
Gina Er Pozri príspevok
inak milujem témy s takýmto nič nehovoriacim nadpisom....
aj ja som myslela, ze v tomto momente niekomu odseklo nohu
diky vám za odpovede!!... BIZAL hmmm jo je negramotný...zasmej sa..hahaha...dúfam že tvoja nálada dnes nabrala obrátky....lujza.j ked miluješ takéto témy tak kašli na mňa a neodpovedaj...bola to len moja zvedavosť nič viac...a hej dovolenka je tam vždy super!!

Gina Er je offline (nepripojený) Gina Er

Gina Er
inak milujem témy s takýmto nič nehovoriacim nadpisom....

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.