Zavrieť

Porady

problem s USB zariadeniami

ahoj, potrebujem poradit,
vzdy ked propojim nejake zariadenie USB do PC (USB kluc, externy HD) tak mi zobrazuje zlozky v nich ako aplikacie (s tou sipkou na ikone) ako to zmenim aby to boli opat iba klasicke zlozky?

A ked chcem otvorit nejaku "zlozku" mi system hlasi: System Windows nemuze nalezt H:\RECYCLER\894133bf.exe. Presvecte se, zda je nazev zadan spravne, a akci opakujte. Pro hledani souboru klepnete na tlacitko Start a pat na polozku Hledat.

Aj ked USB zariadenie zapojim do PC, mi atnivirus zahlasi, ze tam je virus. Moze to byt aj tym? USB kluc som cely naformatoval a aj tak to robi, neviem co s tym uz mam robit. Dik
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Riešil som nedávno podobný problém.Ak som pripojil nejaký USB kľúč do PC ,tak sa všetky zložky na USB zmenili na zástupcov t.j. ikona so šípkou.Samozrejme ak som naformátoval ten USB kľúč bolo všetko v poriadku až kým som ho zase nepripojil k tomu PC, súbory sa opäť zmenili na zástupcov.Akurát čo som mohol urobiť ,tak som stiahol z toho USB fotky ,lebo sa to dá ,ale nie priamo dvojklikom.Príčina-zavírené PC.Odstánil som to preinštalovaním windows.

    Sami7 je offline (nepripojený) Sami7

    Sami7
    po preinstalovani windowsu Ti to ide normalne? Aj ked zapojis USB kluc? Asi to budem musiet urobit aj ja.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Samozrejme potom to už išlo.Príčinou bol zavírený netbook ku ktorému sa pripojil USB kľúč ,tam sa zavíril a po pripojení k druhému PC zavíril aj to cez ten USB kľúč.Tak si spomeň či sa Ti to náhodou nestalo keď si priniesol domov nejaké údaje na tom USB kľúči.

    Sami7 je offline (nepripojený) Sami7

    Sami7
    Ten kluc je novy, kupil som ho pred dvomi tyzdnami, ked som ho prvy krat zapojil mi hned zmenilo na tych zastupcov. Tak teda budem musiet reinstalnut cely komp, ach jaj :/ Diki moc

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nemusíš hneď preinštalovať PC.Skús najprv úplny sken na trojanov a pod.Ja som k tomu zavírenému PC na skúšku pripojil 3 USB kľuče a na všetkých sa zmenili súbory na zástupcov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.