Zavrieť

Porady

PROBLEM S HDD??

Mám taký problém, hrajem po internete počitačovu hru s názvom Counter Strike 1.6, kto pozná ten vie, pri natačaní dema (Nahrávka) mi to začne sekať, fps (výkon počitača pri hraní 100fps). Seká mi hlavne grafika pri pohybe myšou z ľava do prava, Pri nenatačaní dema mi to ide plynulo, už sa mi vyskytol problem aj pri zmene rozlišenia na vyššie, odrazu mi grafika v hre bola viac farebná hlavne ružova, skušal som zasa zmenu, a napisalo mi problem zo Softwerom OPENG GL, ked som sa troška pohral s Catalyst control panel ATI tak mi to frčalo zasa pohode, keď hodim menu v hre tak mi začne obrazovka blikať, len na pár sekund, skušal som už defragmatáciu disku, no ale nepomohlo to, PC mam asi 3 roky starý je v uplnom poriadku ale neviem si už rady dakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    skús si preinštalovať DirectX. Ak by bol v poriadku, tak o OpenGL by sa nemal zaujímať.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    marek8888 Pozri príspevok
    Mám taký problém, hrajem po internete počitačovu hru s názvom Counter Strike 1.6, kto pozná ten vie....
    Alebo aj opačne. Kto vie, ten pozná.

    kabko je offline (nepripojený) kabko

    kabko
    Mimochodom akú grafňu máš?

    fps 100? načo? Odporúča sa do 60fps, čo úplne v poho stačí.
    Ak nepomohol update drivera, tak skús nasledovné :

    Keď si v hre, stlač ~ čím by mala naskočiť konzola. Potom napíš tieto príkazy jeden po druhom, za každým z nich daj ENTER. Toto by malo pomôcť...
    cl_updaterate 101
    cl_cmdrate 101
    fps_max 60
    rate 25000
    neskusal som vobec,... ATI READON 4550, predpokladá sa 100fps ja to hrajem už roky tie rate mam nastavené velmi dobre podla mojho internetu takže nemusíš sa toho obávať ale aj dakujem, skusim tie ovladace skusit a uvidime

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.