Zavrieť

Porady

Daňový úrad

Dobrý deň, vie mi niekto povedať, čo by mohol teraz v tomto čase posielať daňový úrad fyzickej osobe, nepodnikateľovi? Nemôže si to momentalne prevziať na pošte a ani netuším, čo by to mohlo byť, či niečo surne.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...nové číslo účtu na platby....možno si z nejakého dôvodu daňový subjekt - prenájom a tak....

    dovetok: alebo nejaký iný DS zastupuješ....
    Naposledy upravil tictac7 : 28.12.11 at 09:12 Dôvod: dovetok

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Zdeni, to č.u. sa ti môže zísť, ak budeš podávať A-čko

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    DU teraz posiela čísla účtov. Ak niekedy bola tá FO evidovaná na DU a zrušila živnosť, alebo prihlásenie na prenájom aj tak to posielajú hoci neviem z akého dôvodu. Možno v tom majú zmätok,alebo ak by sa ešte náhodou objavila nejaká platba tak to asi musia posielať. No zaručene Ti povedať či je to ten list,to nebude vedieť nikto.

    slavulka7 je offline (nepripojený) slavulka7

    slavulka7
    Ďakujem pekne, asi by to malo byť len to, kedysi davno bol živnostnikom, ale živnosť je už zrušená a nedoplatky nema žiadne.Ďakujem pekne ešte raz za odpovede.

    janka01 je offline (nepripojený) janka01

    janka01
    ... maju v tom zmätok, mne už prišli 2 obálky. v jednej boli úplne cudzie údaje, ale na obálke bola moja adresa. hneď som volala na du, ale sami nevedeli čo s tým, lebo oni to vraj ani neposielajú, posiela to vraj slovenská pošta.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    áno, do vlastných a dnes poštárka dala prevziať mojej dcére, bez toho aby ju legitimovala.....(je to s návratkou)

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Ja mám zrušenú živnosť už 5 rokov, včera mi došlo z DÚ nové číslo účtu. Tak tam skúsim dnes zájsť a nechám si to vysvetliť - ak budú pracovať, lebo náš úrad sa ruší. Myslím si ale, že v tom majú riadny zmätok.

    Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

    Zdenka 0705
    Vybavené aj po telefóne, DÚ registruje zrušenie, ale v ich systéme bolo treba ešte niečo zrušiť, čo nebolo ... takže pani odklikla - A JE TO ...
    Zrejme takýchto nedokončených zrušení szčo bude viac ... vinník bude zrejme "systém v PC" a nie pracovník DÚ, ktorý si svoje povinnosti neplní tak, ako má - a náklady na zbytočné zásielky zaplatíme opäť všetci.

    Ekonomka-SR je offline (nepripojený) Ekonomka-SR

    Ekonomka-SR
    janka01 Pozri príspevok
    ... maju v tom zmätok, mne už prišli 2 obálky. v jednej boli úplne cudzie údaje, ale na obálke bola moja adresa. hneď som volala na du, ale sami nevedeli čo s tým, lebo oni to vraj ani neposielajú, posiela to vraj slovenská pošta.
    a nielen takýto zmatok............boli ste v poslednom čase na DÚ, tam je taký bordel, odpadky na zemi, špinavé záchody a chodby. fuj!!!!!!!!!!!!!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.